Aston Villa kontra Ajax. Prognoza na mecz Ligi Konferencyjnej Międzynarodowy

Aston Villa i Ajax spotkają się 14 marca w rewanżu 1/8 finału Ligi Konferencyjnej. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Aston Villi z Ajaxem

Aston Villa

Aston Villa nie wygląda ostatnio najlepiej, ponieważ udało jej się wygrać tylko cztery z poprzednich 10 meczów. Od dwóch spotkań z rzędu podopieczni Unaia Emery’ego nie potrafili zdobyć bramki. Najpierw zremisowali na wyjeździe z Ajaxem (0:0), a następnie mocno przegrali na własnym stadionie z Tottenhamem (0:4) w ramach mistrzostw kraju.

Ajax

Ajax w końcu wznowił grę po kiepskim początku sezonu. W ostatnich siedmiu meczach zanotowano tylko jedną porażkę. Zespół poniósł porażkę w mistrzostwach kraju z AZ (0:2) na wyjeździe. A potem zespół Johna van't Schipa nie przegrał przez trzy mecze z rzędu. Co więcej, dwukrotnie udało nam się pozostawić naszą bramkę nienaruszoną.

Aston Villa kontra Ajax

Fakty na temat meczu Aston Villi z Ajaxem

  • Dokładny wynik – 0:0 – takim wynikiem zakończyły się dwa z ostatnich 10 meczów Aston Villi;
  • Co najmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki – zakład postawiony w trzech z czterech poprzednich spotkań Ajaksu;
  • Numer 0 w końcowym wyniku – schemat sprawdził się w dwóch ostatnich meczach Aston Villi.

Przewidywanie sumy gier

Aston Villa nie strzeliła ani jednej bramki w dwóch ostatnich meczach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, więc postarają się skupić na obronie u siebie. Ajax znacznie poprawił się pod względem niezawodności i jest pewny tego komponentu. Najprawdopodobniej zespół będzie grał na wyjazdach wyjątkowo zdyscyplinowany i zorganizowany.

Wierzymy, że przeciwnicy będą grać defensywnie, za bardzo się otworzą i nie będą podejmować ryzyka. Zakład – łącznie mniej niż trzy gole. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,92.

W ostatnich meczach Aston Villa miała duże problemy ze kreacją i wykonaniem. Ajax może narzucić przyzwoity opór na wyjazdach. Drugą część sezonu goście spędzają bardzo pewnie.

Zakład – Handicap azjatycki (+1,5) na Ajax. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,72.

W poprzednim bezpośrednim pojedynku, który odbył się tydzień temu, przeciwnicy oddali między sobą zaledwie siedem rzutów rożnych. Można odnieść wrażenie, że nawet teraz nie należy spodziewać się dużej liczby standardowych zapisów.

Zakład – łącznie mniej niż 10,5 rzutów rożnych. Mostbet oferuje grę w tę opcję za 1,60.

Komentarz 0