Chelsea kontra Newcastle. Prognoza na mecz towarzyski

27 lipca w Atlancie w ramach letniej serii rozgrywek Premier League odbędzie się mecz pomiędzy Chelsea a Newcastle. Która drużyna ma dziś większe szanse na wygraną i jakie zakłady należy obstawiać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Chelsea z Newcastle

Chelsea

Chelsea mimo ogromnych inwestycji finansowych i licznych transferów poniosła porażkę w zeszłym sezonie i została nawet bez ligi konferencyjnej. Tego lata zarząd aktywnie sprzedaje piłkarzy. Nowy trener „arystokratów” Mauricio Pochettino właściwie buduje drużynę od podstaw.

Sądząc po meczach towarzyskich, z drużyną wszystko jest teraz w porządku. Najpierw okazało się, że pokonali Wrexham z wynikiem 5:0, a potem w jasnym meczu Chelsea pokonała Brighton (4:3).

Newcastle

Newcastle niedawno otrzymało nowych właścicieli z Arabii Saudyjskiej, a na wynik nie trzeba było długo czekać. Sroki dotarły do Ligi Mistrzów w zeszłym sezonie i wyraźnie nie planują na tym poprzestać.

Warto zaznaczyć, że zarząd klubu dokonuje celowych akwizycji. W letnim oknie transferowym pozyskano Sandro Tonali z Mediolanu, kupiono zawodnika Leicester Harveya Barnesa. Newcastle rozegrało trzy mecze towarzyskie, w których odniosło dwa zwycięstwa, aw ostatnim przegrało świat z Aston Villą (3:3).

Chelsea kontra Newcastle

Fakty Chelsea vs Newcastle

  • Gole w obu połowach – tak – w trzech z ostatnich pięciu meczów Chelsea padły gole w każdej połowie;
  • 1. połowa: łącznie więcej niż 1,5 - ten zakład został rozegrany w trzech z pięciu poprzednich meczów Newcastle;
  • Dokładny wynik 1:2 - taki wynik zanotowano w dwóch z ostatnich dziesięciu meczów pomiędzy tymi zespołami.

Przewidywanie sum meczowych

W swoich poprzednich meczach w USA obie drużyny grały na wysokim poziomie, czasami zapominając o linii obrony. Oczywiście piłkarze starają się zadowolić lokalną publiczność bramkami. Jest mało prawdopodobne, że dziś rywale zostaną zamknięci. Czekamy na kolejny pokaz w wykonaniu przedstawicieli Premier League dla amerykańskich fanów.

Nasza prognoza - łącznie ponad 2,5 gola przy kursie 1,74 w Mostbet.

Drużyny nigdy nie przegrały poza sezonem i generalnie w tej parze nie ma na ten moment faworyta. Pokojowy wynik dzisiaj byłby logiczny.

Drugi zakład to remis za 3,50.

Newcastle rozegrało trzy mecze towarzyskie iw żadnym z nich nie przegrało pierwszej połowy. Jest mało prawdopodobne, aby stało się to dzisiaj w Atlancie.

Prognoza - Newcastle nie przegra w pierwszej połowie po kursie 1,40.

Komentarz 0