Levante kontra Leganes. Prognoza na mecz o mistrzostwo Hiszpanii

Levante i Leganes spotkają się 9 lutego na stadionie Ciudad de Valencia w ramach 26. rundy Segundy. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Levante vs Leganes

Levante

Levante zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Segunda. To prawda, że ostatnie wyniki są rozczarowujące - w trzech poprzednich rundach zespół zdobył tylko dwa punkty. Podopieczni Javiera Cayeji zdołali w tym okresie kalendarzowym strzelić tylko dwa gole, mają problemy z kreacją i wykonaniem, więc nawet u siebie trudno będzie grać jako pierwszy.

Leganes

Leganes zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Segunda. Zespół ma najmocniejszą linię defensywną w lidze – w 25 meczach stracili zaledwie 16 bramek. To prawda, że w dwóch ostatnich meczach mistrzostw kraju drużyna Gonzaleza Jimeneza pozostała bez zwycięstw. Najpierw była porażka z Realem Oviedo (0:1), a potem nie udało im się zdobyć gola z Valladolid (0:0).

Levante kontra Leganes

Fakty na temat meczu Levante - Leganes

  • Dokładny wynik – 0:0 – takim wynikiem zakończyły się dwa z siedmiu ostatnich meczów Levante;
  • Co najmniej jedna drużyna nie zdobędzie gola – zakład postawiony w czterech z pięciu poprzednich spotkań Leganes;
  • Numer 0 w punktacji końcowej – schemat sprawdził się w czterech z pięciu ostatnich meczów gości.

Przewidywanie sumy gier

Levante ostatnio z wielkim trudem odnosi zwycięstwa; w pięciu poprzednich rundach udało im się zdobyć zaledwie sześć punktów. Przy takich wskaźnikach bardzo trudno będzie liczyć na walkę o awans w klasie. Leganes zanotowało tylko jedną porażkę w ośmiu poprzednich meczach. Lider tabeli raczej nie straci pewności siebie po dwóch spotkaniach ze stratą punktów.

Wierzymy, że gościom uda się uniknąć porażki. Zakład – Leganes nie przegra. W Mostbet możesz obstawiać zakłady po kursie 1,70.

Leganes ma najmocniejszą obronę w lidze i zawsze na tym polega. Można odnieść wrażenie, że Levante będzie musiało dostosować się do zamkniętego stylu gry.

Zakład dotyczy łącznie mniej niż dwóch bramek. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,75.

Przeciwnicy będą starali się działać tak zdyscyplinowani i zorganizowani, jak to tylko możliwe, za bardzo się otworzą i nie będą podejmować ryzyka. Prawdopodobnie spowoduje to minimalną liczbę stałych fragmentów gry.

Zakład – łącznie mniej niż 9,5 rzutów rożnych. W Mostbet oferują grę w tę opcję za 1,73.

Komentarz 0