Bayern kontra Moguncja. Prognoza na mecz Bundesligi

Bayern i Mainz spotkają się 9 marca w ramach 25. kolejki Bundesligi. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najbardziej optymalne opcje zakładów.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Bayern vs Mainz

Bayern

Bayern zajmuje drugie miejsce w tabeli mistrzostw Niemiec. Zespół traci już 10 punktów do prowadzącego Bayera, przez co ich szanse na złote medale dosłownie maleją na naszych oczach. W dwóch ostatnich rundach gracze zdobyli cztery punkty. Podopieczni Thomasa Tuchela najpierw u siebie pokonali Lipsk (2:1), a następnie zremisowali na wyjeździe z Freiburgiem (2:2).

Moguncja

Mainz zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli Mistrzostw Niemiec, a różnica do bezpiecznej strefy jest bardzo duża – dziewięć punktów. Warto dodać, że w pięciu ostatnich meczach mistrzostw kraju udało nam się odnieść tylko jedno zwycięstwo. Z kolei w poprzedniej rundzie drużyna Bo Henriksena zremisowała na własnym stadionie z Borussią Mönchengladbach (1:1).

Bayern kontra Moguncja

Fakty dotyczące meczu Bayern - Mainz

  • Dokładny wynik – 3:0 – takim wynikiem zakończyły się trzy z ostatnich 14 meczów Bayernu;
  • Przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie gola – zakład rozegrany w trzech z sześciu poprzednich spotkań pomiędzy gospodarzami;
  • Numer 3 w końcowym wyniku – schemat sprawdził się w pięciu z ośmiu ostatnich meczów Bayernu.

Przewidywanie sumy gier

Bayern pewnie pokonał w tym tygodniu Lazio w Lidze Mistrzów, co powinno pozytywnie wpłynąć na pewność siebie. Poza tym różnica w stosunku do Bayera jest już bardzo duża, więc po prostu nie ma miejsca na błędy. Mainz spodziewa się narzucić przyzwoity opór na drodze. Będzie to jednak bardzo trudne przeciwko wściekłemu i nadmiernie zmotywowanemu przeciwnikowi.

Wierzymy, że gospodarze pewnie poradzą sobie z przeciwnikiem i nie pozostawią mu żadnych szans. Zakład – handicap azjatycki (-1,5) na Bayern. W Mostbet pozwalają zakończyć go po kursie 1,72.

Mainz bardzo dobrze rozumie sytuację przeciwnika, dlatego będzie on całkowicie skupiony na obronie własnego mienia. A Bayern, biorąc pod uwagę ich równoległe występy w europejskich pucharach, może grać bardzo pragmatycznie.

Zakład – łącznie mniej niż 3,5 gola. Bukmacher Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,86.

Przeciwnicy nie będą polegać na bezmyślnych atakach; dużo uwagi zostanie poświęcone ofensywie pozycyjnej. Najprawdopodobniej w tej konfrontacji nie będzie dużej liczby stałych fragmentów gry.

Zakład – łącznie mniej niż 9,5 rzutów rożnych. W Mostbet oferują grę w tę opcję za 1,80.

Komentarz 0