Borussia Dortmund kontra Freiburg. Prognoza na mecz o mistrzostwo Niemiec

Borussia Dortmund i Freiburg spotkają się 9 lutego w ramach 21. rundy mistrzostw Niemiec. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy jej główne cechy i schematy.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Borussia Dortmund vs Freiburg

Borussii Dortmund

Borussia Dortmund zajmuje czwarte miejsce w mistrzostwach Niemiec ze stratą trzech punktów do pierwszej trójki. Zespół nie przegrał dziewięciu meczów z rzędu, ale w tym okresie kalendarzowym zanotowano sześć remisów. A w poprzedniej rundzie zabrakło punktów, remis z Heidenheim (0:0) na wyjeździe był niespodzianką, drużyna Edina Terzicia wyglądała na faworytów.

Fryburg

Freiburg zajmuje siódme miejsce w tabeli Mistrzostw Niemiec. Zespół przegrał dwa mecze z rzędu w mistrzostwach kraju. Najpierw podopieczni Christiana Streicha nie poradzili sobie na wyjeździe z Werderem Brema (1:3). A potem doszło do niewypału w konfrontacji ze Stuttgartem (1:3) na własnym boisku. Klub ma oczywiste problemy z linią defensywną.

Borussia Dortmund kontra Freiburg

Fakty na temat meczu Borussia Dortmund - Freiburg

  • Dokładny wynik – 3:1 – tym wynikiem zakończyły się dwa ostatnie mecze Freiburga;
  • Obaj strzelą gola – zakład postawiony w sześciu poprzednich spotkaniach osobistych;
  • Numer 3 w końcowej punktacji – schemat sprawdził się w trzech ostatnich meczach Freiburga.

Przewidywanie sumy gier

Borussia Dortmund zdążyła nabrać rozpędu już na mecie 2023 roku, a po powrocie z wakacji w czterech oficjalnych meczach odniosła trzy zwycięstwa. Trzmiele przegrywają u siebie bardzo rzadko – od marca ubiegłego roku tylko dwukrotnie. Freiburg po dwóch niewypałach z rzędu stracił pewność siebie – sześć porażek w 10 poprzednich spotkaniach wyjazdowych.

Wierzymy, że gospodarze pewnie poradzą sobie z przeciwnikiem. Zakład – Handicap azjatycki (-1) na Borussię Dortmund. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,87.

Przeciwnicy niemal bez przerwy zamieniają swoje bezpośrednie mecze w fenomenalne widowisko – w siedmiu z rzędu łączna suma zawsze wynosiła 2,5 gola. Z tego powodu nie należy spodziewać się meczu z naciskiem na obronę ze strony Borussii Dortmund i Freiburga.

Zakład dotyczy łącznie więcej niż trzech bramek. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,73.

W ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy tymi przeciwnikami wykonano 14 rzutów rożnych. Można odnieść wrażenie, że nawet dzisiaj możemy spodziewać się dużej liczby stałych fragmentów konfrontacji.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. W Mostbet oferują grę w tę opcję za 1,82.

Komentarz 0