PSG kontra Nicea. Prognoza na mecz Pucharu Francji

Ostatni półfinalista Pucharu Francji zostanie wyłoniony 13 marca w konfrontacji PSG z Niceą. Kto nim zostanie? - odpowiedź znajdziesz w przepowiedniach.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu PSG vs Nice

PSG

W mistrzostwach kraju PSG jest w defensywie, bo od trzech rund nie potrafi wygrać (wszystkie wyniki są losowane). Jednak passa paryżan bez porażki trwa od 22 meczów z rzędu. Ostatnie fiasko miało miejsce 11 listopada ubiegłego roku. Następnie „czerwony-niebieski” przegrał w fazie grupowej Ligi Mistrzów z Milanem (1:2).

W ostatnim meczu, który odbył się w miniony weekend, drużyna Luisa Enrique grała w Ligue 1 z Reims i nie zwyciężyła (2:2). Możliwe, że sztab trenerski dał polecenie, aby nie dawać z siebie wszystkiego i oszczędzać siły na puchar, bo wyraźnie widać chęć wygrania nie tylko I ligi.

Nicea

Miło, że dużo straciłeś. Podopieczni Francesco Fariolliego nie wygrali pięciu meczów z rzędu, przegrywając cztery z nich. W Lidze 1 Orły rozegrały w nowym roku osiem meczów i zdołały wygrać tylko jeden. W obronie gości można powiedzieć, że porażki odbywały się przeważnie przy minimalnej punktacji, ale to wciąż nie napawa optymizmem, bo nadchodzący przeciwnik jest silniejszy niż ktokolwiek, kogo „gimnastycy” nie wygrali w tym roku. Biorąc pod uwagę futbol, jaki ostatnio pokazali, walka o dotarcie do półfinału turnieju będzie problematyczna.

PSG kontra Nicea

PSG vs Nice – fakty

  • Dokładny wynik 2:1 - dwie ostatnie porażki gości to ten wynik;
  • „Nicea” strzelą gola w pierwszej połowie – w dwóch ostatnich meczach zakład był trafny;
  • PSG zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – w dwóch ostatnich meczach PSG strzeliło gola w pierwszych 45 minutach.

Przewidywanie sumy gier

Wyniki zespołów są na doskonałym poziomie. Gospodarze nie strzelili gola tylko w jednym meczu z ostatnich 20 meczów, a goście nie strzelili gola PSG tylko w jednym z ostatnich pięciu spotkań. Na podstawie tych wskaźników dochodzimy do wniosku, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że kluby będą się wzajemnie denerwować. Postawmy na to. 

Przewidujemy, że w Mostbet obaj strzelą gola po kursie 1,95.

PSG jest niekwestionowanym faworytem nadchodzącego spotkania, jednak ostatnio gra paryżan nie jest tak dobra, jak wszyscy są przyzwyczajeni. Wierzymy, że w pucharowym starciu gospodarze będą kontrolowali mecz, ale raczej nie odniosą istotnego zwycięstwa. 

Prognoza: Handicap azjatycki (+1,5) w Nicei. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,61.

Wskazywaliśmy powyżej, że kluby dobrze radzą sobie w ataku, dlatego w tym meczu spodziewamy się wielu serwisów od flagi rożnej. 

Prognoza: łącznie ponad 8,5 rzutów rożnych. Mostbet oferuje kurs 1,75.

Komentarz 0