Udinese kontra Turyn. Prognoza na mecz Serie A

W trzech ostatnich meczach Udinese nie pokonało Torino, ale czy ta passa utrzyma się 16 marca – odpowiedź nasuwa się w przewidywaniu. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Udinese vs Turyn

Udinese

Udinese ma słaby sezon, ale na razie pozostaje poza strefą spadkową i nie jest oczywistym kandydatem do spadku. Z 27 punktami drużyna Gabriele Cioffiego zajmuje 13. miejsce w tabeli i ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Po pokonaniu w ostatniej rundzie Lazio 2:1, Udinese odniosło dopiero czwarte zwycięstwo w sezonie.

Turyn

Torino wyraźnie spodziewało się, że będzie walczyć o miejsce w europejskich pucharach, jednak ich sezon jest niestabilny i bardzo odległy od zakładanego celu. Na początku 29. kolejki drużyna Ivana Juricha zajmuje 11. miejsce w tabeli z 38 punktami, sześć punktów za siódmym Napoli. Po remisie 1:1 z Napoli w ostatniej rundzie Torino przedłużyło passę bez zwycięstwa do czterech meczów.

Udinese kontra Turyn

Fakty o meczu Udinese z Turynem

  • Dokładny wynik 1:2 – w pięciu ostatnich meczach pomiędzy klubami taki wynik miał miejsce dwukrotnie;
  • Udinese strzeli gola w pierwszej połowie - Udinese strzeliło gola w pierwszej połowie w dwóch ostatnich meczach u siebie;
  • Torino strzeli bramkę w drugiej połowie - w trzech ostatnich meczach pomiędzy klubami ten zakład był trafny.

Przewidywanie sumy gier

„Torino” przeżyło serię czterech meczów bez zwycięstw i prawie straciło szanse na awans do Pucharu Europy, ale teoretyczna szansa na to, by się tam dostać, wciąż pozostaje, a „byki” z pewnością będą się starały ją wykorzystać. W ataku goście mają zawodników na bardzo wysokim poziomie, motywacja na pewno wzrośnie, a gospodarze raczej nie pozostaną czyści.

Wierzymy, że właściciele nie pozostaną suchi. Prognoza – indywidualny Torino łącznie więcej niż jednego gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 2,15.

„Udinese” w ostatniej rundzie pokonało „Lazio”, ale nie pokazało niczego wybitnego; pod względem gry „zebry” wyglądają słabiej od swojego dzisiejszego przeciwnika. „Torino” będzie zmotywowany, goście będą mieli znaczną przewagę w doborze zawodników, „byki” nie przegrały z „zebrami” w ostatnich trzech meczach, seria z pewnością będzie kontynuowana.

Zakład – Handicap azjatycki (0) na Turyn. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 1,91.

Torino oczywiście będzie grać o zwycięstwo i spędzi dużo czasu przed nami, ale Udinese prawdopodobnie odpowie na własnym boisku – powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład – łącznie powyżej 8,5 rzutów rożnych. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,61.

Komentarz 0