Leicester kontra Aston Villa. Prognoza na mecz Premier League

4 kwietnia Leicester zmierzy się w starciu Premier League z Aston Villą. Kto zwycięży i jaki jest najlepszy zakład na ten pojedynek?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Leicester z Aston Villą

Leicester

Nerwy kierownictwa Leicester okazały się bardzo silne, ale i one nie mogły znieść występu zespołu w tych mistrzostwach. Po fiasku u siebie w meczu z Crystal Palace Brendan Rodgers opuścił stanowisko głównego trenera, co ostatecznie pozwoliło mu zrzucić winę za wszystkie niepowodzenia sezonu na mentora, zachowując w ten sposób nadzieję na lepszą przyszłość.

Na 28 kolejek obecnych mistrzostw zespół ma na swoim koncie siedem zwycięstw i cztery pokojowe wyniki, co odpowiada 25 punktom i 19. miejscu w tabeli. Jednak odległość do 13. Wolverhampton to trzy punkty.

Evans, Vestergaard, Tielemans, Justin i Bertrand, który ma kontuzję kolana, nie będą mogli dzisiaj pomóc swojej drużynie.

Aston Villa

Aston Villa nabiera rozpędu i po sukcesie z Chelsea w miniony weekend (2:0) awansowała do upragnionej szóstki zaledwie dwoma punktami. Ponadto klub ma na swoim koncie 37 zdobytych bramek, podczas gdy Lwy straciły jeszcze więcej.

Po remisie w pojedynku z West Hamem (1:1), dzisiejsi goście odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu. Takie wyniki odpowiadają 41 punktom, co zamknęło kwestię rejestracji na kolejny sezon. Wszystko to świadczy o wielkim talencie trenerskim Unaia Emery'ego, któremu udało się obudzić drużynę i zbliżyć się do strefy Pucharu Europy.

Steer, Coutinho i Cash, który ma kontuzję nogi, nie będą dziś na ławce.

Leicester kontra Aston Villa

Leicester vs Aston Villa fakty

  • Rzuty rożne: łącznie ponad 9,5 – tak było w 2 z 4 ostatnich meczów Leicester;
  • Gole w obu połowach - tak - w 3 z 4 ostatnich meczów wyjazdowych bramki padały w obu połowach;
  • Dokładny wynik 1:1 - 2 z ostatnich 4 pojedynków bezpośrednich zakończyły się remisem.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że utrata pierwszego trenera raczej nie wpłynie pozytywnie na grę i wynik Leicester. Dzisiejsi goście są w ruchu i są w stanie zadowolić się pełną kontrolą nad grą, mimo że drużyna radzi sobie dobrze, a upragniona szóstka jest w zasięgu ręki.

Naszym typem jest zwycięstwo Aston Villi i stawiamy na to przez Mostbet ze współczynnikiem 2,80.

Wychodzimy z założenia, że w tym meczu nie należy spodziewać się ekstrawagancji sytuacji strzeleckich i zdobytych bramek. Najprawdopodobniej dzięki maksymalnej koncentracji w obronie obie drużyny będą mogły zadowolić się wysokiej jakości obroną, która ostatecznie przyniesie maksymalnie 1-2 zdobyte bramki.

Drugi zakład - suma poniżej 2,5 gola za 1,94.

Komentarz 0