Alex Perez vs Muhammad Mokaev. Fight prediction

Alex Perez, zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii muszej, spotka się z Muhammadem Mokaevem. Czy Amerykaninowi uda się pokonać Rosjanina w walce UFC Fight Night 238 3 marca w Las Vegas i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Alex Perez vs Muhammad Mokaev

Aleksa Pereza

Alex Perez zajmuje siódme miejsce w rankingach dywizji. Zanim Dana White dołączył do ligi, brał udział w Tachi Palace Fights, gdzie został mistrzem. Decyzja poniosła porażki w swoich ostatnich dwóch walkach, przegrywając z Brazylijczykami Alexandre Pantoji (poddanie) i Deivesonem Figueredo (poddanie). Wcześniej jednak Amerykanin pokonał Brazylijczyka Jussiera Formigę (nokaut techniczny).

Przed dołączeniem do MMA Perez trenował zapasy i brazylijskie jiu-jitsu. 31-letni Perez ma na swoim koncie 24 zwycięstwa (pięć przez nokaut, 12 przez decyzję, siedem przez poddanie) i siedem porażek.

Alex Perez vs Muhammad Mokaev

Muhammad Mokajew

Muhammad Mokaev zajmuje ósme miejsce w rankingach dywizji. Rosjanin występujący pod brytyjską banderą nie zanotował jeszcze ani jednej porażki na poziomie amatorskim i zawodowym. W swojej ostatniej walce w październiku 2023 roku pokonał Amerykanina Tima Elliotta (poddanie). A wcześniej Brazylijka Jafela Cavalcante Filho (poddanie) i Kanadyjczyk Malcolm Gordon (poddanie).

23-letni Mokaev ma na swoim koncie 11 zwycięstw (dwa przez nokaut, trzy przez decyzję, sześć przez poddanie). Punisher ćwiczył także karate i zapasy w stylu dowolnym. Dagestańczyk ma fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Fakty na temat walki Alex Perez vs Muhammad Mokaev

  • Zwycięstwo Mokaeva przez poddanie - Mokaev ma na swoim koncie sześć zwycięstw przez poddanie.

Przewidywanie walki

Analitycy bukmacherzy uważają Mokajewa za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Nawet nie warto z nimi dyskutować. Tylko naprawdę silny zawodnik może zatrzymać Rosjanina w drodze po mistrzostwo. Perez nie jest jednym z nich. Muhammad musi odnieść przekonujące zwycięstwo.

Nasz typ to wczesne zwycięstwo Mokaeva za 1,89 w Mostbet.

Komentarz 0