Walka Vitora Petrino z Tysonem Pedro. Przewidywanie walki

Zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii półciężkiej Vitor Petrino spotka się z Tysonem Pedro. Czy Brazylijczykowi uda się wygrać walkę UFC Fight Night 238 3 marca w Las Vegas i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Vitor Petrino vs Tyson Pedro

Vitora Petrino

Vitor Petrino przed podpisaniem kontraktu z ligą Dany White'a występował w Max Fight, Adventure Fighters Tournament, ale nie odniósł głośnych zwycięstw. Brazylijczyk nie zanotował jeszcze ani jednej porażki na zawodowym poziomie. Latynos będzie walczył w UFC po raz czwarty. W tej ostatniej w listopadzie 2023 roku pokonał Modestasa Bukauskasa z Litwy. A wcześniej Polak Marcin Prachnio (poddanie) i Szwed Anton Turkal (jednomyślna decyzja sędziów). 26-letni Petrino ma na swoim koncie 13 zwycięstw (dziesięć przez nokaut, dwa przez decyzję i jedno przez poddanie).

Walka Vitora Petrino z Tysonem Pedro

Tysona Pedro

Tyson Pedro rywalizuje w UFC od 2016 roku, jednak w tym czasie stoczył tylko dziesięć walk. Australijczyk w 2023 roku dwukrotnie wchodził do oktagonu. W lutym przegrał z Bukauskasem (jednomyślnie), ale potem pokonał Turkala (nokaut). Przed podpisaniem kontraktu z najsilniejszymi mistrzostwami mieszanych sztuk walki na świecie zawodnik z Zielonego Kontynentu występował w lokalnych promocjach Australian FC, Urban Fight Night i Eternal MMA, ale nie odniósł spektakularnych zwycięstw.

32-letni Pedro ma na swoim koncie dziesięć zwycięstw (pięć przez nokaut, pięć przez poddanie) i cztery porażki. Posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu i kempo. Tyson grał w rugby, zanim dołączył do MMA.

Fakty na temat walki Vitora Petrino z Tysonem Pedro

  • Pedro wygrywa przez nokaut – Pedro ma na koncie pięć zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Petrino podchodzi do nadchodzącej walki jako zdecydowany faworyt. Według analityków bukmacherów Pedro nie będzie miał praktycznie żadnych szans na sukces. Można jednak z nimi polemizować. Każdy drobny błąd Brazylijczyka może odwrócić losy walki o 180 stopni. W tej sytuacji warto postawić na to, że walka nie będzie toczyć się na pełnym dystansie.

Przewidujemy, że walka nie zakończy się do 1,43 w Mostbet.

Komentarz 0