Walka Jairzinho Rozenstruika z Shamilem Gazievem. Przewidywanie walki

Zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii ciężkiej Jairzinho Rozenstruik zmierzy się z Shamilem Gazievem. Czy reprezentantowi Surinamu uda się odnieść sukces w walce UFC Fight Night 238 3 marca w Las Vegas i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Jairzinho Rozenstruik vs Shamil Gaziev

Jairzinho Rozenstruika

Jairzinho Rozenstruik zajmuje 12. miejsce w rankingach dywizji i przegrał trzy ostatnie z czterech walk, przegrywając z Brazylijczykiem Giltonem Almeidą (poddanie), Rosjaninem Alexandrem Volkovem (nokaut techniczny) i Amerykaninem Curtisem Blaydesem (jednogłośna decyzja). Jednak pokonał Chrisa Dacasa z USA przez nokaut.

35-letni Rozenstruik ma na swoim koncie 13 zwycięstw (12 przez nokaut, jedno przez decyzję) i pięć porażek. Bigi Boy odnosił spore sukcesy w kickboxingu, zanim przeszedł do MMA.

Walka Jairzinho Rozenstruika z Shamilem Gazievem

Szamil Gaziew

Shamil Gaziev to rosyjski zawodnik, który obecnie rywalizuje pod banderą Bahrajnu. Dagestańczyk stoczy dopiero drugą walkę w najsilniejszym na świecie turnieju mieszanych sztuk walki. W swoim debiucie w grudniu 2023 roku pokonał Słowaka Martina Budaja (nokaut techniczny). Przed podpisaniem kontraktu z ligą Dany White'a Gaziew występował w Białoruskich Mistrzostwach Walki, AMC: Fight Nights, Brave CF, ale nie odniósł głośnych zwycięstw.

34-letni Shamil ma na swoim koncie 15 zwycięstw (12 przez nokaut, jedno przez decyzję, dwa przez poddanie) i zero porażek.

Fakty na temat walki Jairzinho Rozenstruik vs Shamil Gaziev

  • Zwycięstwo Gaziewa przez nokaut - Gaziew ma na koncie 12 zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Analitycy bukmacherzy uważają Gaziewa za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Warto się z nimi zgodzić. Rozenstruik walczy ostatnio dość nieprzekonująco, przegrywając z równie mocnymi przeciwnikami. Gaziew może dziś przedłużyć swoją passę zwycięstw.

Nasz typ to zwycięstwo Gaziewa za 1,60 z Mostbet.

Komentarz 0