Walka Jacka Hermanssona z Joe Piferem. Przewidywanie walki

Zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii średniej Jack Hermansson spotka się z Joe Piferem. Czy Norwegowi uda się odnieść sukces przeciwko Amerykaninowi w walce Fight Night 236 w Las Vegas 11 lutego i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Jack Hermansson vs Joe Pifer

Jacka Hermanssona

Jack Hermansson zajmuje 11. miejsce w rankingach dywizji. Szwedzko-norweski wojownik jest byłym mistrzem Cage Warriors i Warrior Fight Series. Ostatnie dwie z trzech walk przegrał. W ostatniej walce w grudniu 2022 roku „Joker” przegrał z Gruzinem Romanem Dolidze (nokaut techniczny).

Wcześniej jednak pokonał Amerykanina Chrisa Curtisa (jednomyślna decyzja sędziów). 35-letni Hermansson ma na swoim koncie 23 zwycięstwa (11 przez nokaut, sześć przez decyzję, sześć przez poddanie) i osiem porażek.

Walka Jacka Hermanssona z Joe Piferem

Joe Pifera

Joe Pifer podpisał kontrakt z ligą Dany White'a jesienią 2022 roku. Amerykanin nie przegrał w swoich ostatnich pięciu walkach. W swojej poprzedniej walce w październiku 2023 roku pokonał Abdula Razaka Alhassana (poddanie) z Ghany.

A wcześniej jego rodak Gerald Meerschaert (nokaut techniczny). 27-letni Pifer ma na swoim koncie 14 zwycięstw (dziesięć przez nokaut, jedno przez decyzję, trzy przez poddanie) i trzy porażki.

Fakty na temat walki Jacka Hermanssona z Joe Piferem

  • Zwycięstwo Peiffera przez nokaut – Pifer ma na swoim koncie dziesięć zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Eksperci bukmacherzy uważają Pifera za wyraźnego faworyta nadchodzącej walki. Weteran UFC, Hermansson, nie radzi sobie ostatnio dobrze w oktagonie. Będący na skraju przyzwoitej passy Amerykanin będzie musiał odnieść zwycięstwo nad Skandynawką.

Nasz typ to zwycięstwo Pifera w 1,38 na Mostbet.

Komentarz 0