Walka Brada Tavaresa z Gregorym Rodriguezem. Przewidywanie walki

Zawodnik Ultimate Fighting Championship w kategorii średniej Brad Tavares zmierzy się z Gregorym Rodriguezem. Czy Amerykaninowi uda się odnieść sukces przeciwko Brazylijczykowi 11 lutego w walce Fight Night 236 w Las Vegas i jakie zakłady powinien dziś wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Brad Tavares vs Gregory Rodriguez

Brada Tavaresa

Brad Tavares gra w lidze Dany White'a od 2011 roku, ale nie odnosił większych sukcesów. Amerykanin poniósł porażki w dwóch ostatnich z trzech walk. W walce w sierpniu 2023 roku pokonał swojego rodaka Chrisa Weidmana (jednomyślna decyzja). Wcześniej jednak przegrał z Brazylijczykiem Bruno Silvą (nokaut techniczny) i Południowoafrykańskim Drikusem Du Plessisem (jednomyślność).

36-letni Tavares ma na swoim koncie 23 zwycięstwa (sześć przez nokaut, 14 przez decyzję, dwa przez poddanie) i dziewięć porażek.

Walka Brada Tavaresa z Gregorym Rodriguezem

Grzegorza Rodrigueza

Gregory Rodriguez jest ośmiokrotnym mistrzem brazylijskiego jiu-jitsu i byłym mistrzem Smash Global M. Brazylijski zawodnik podpisał kontrakt z UFC w czerwcu 2021 roku. W swojej ostatniej walce w sierpniu 2023 roku pokonał Rosjanina Denisa Tyululina (nokaut). Wcześniej jednak przegrał z Brazylijczykiem Bruno Ferreirą (nokaut).

31-letni Brazylijczyk ma na swoim koncie 14 zwycięstw (osiem przez nokaut, dwa przez decyzję, cztery przez poddanie) i pięć porażek.

Fakty na temat walki Brada Tavaresa i Gregory'ego Rodrigueza

  • Rodriguez wygra przez nokaut – Rodriguez ma osiem zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Analitycy bukmacherzy uważają Rodrigueza za wyraźnego faworyta nadchodzącej walki. Tavares jest w UFC od tak dawna i zmarnował wszelkie szanse na osiągnięcie jakiegokolwiek sukcesu. Brazylijczyk jest jednak głodny zwycięstw i bardziej zmotywowany. Gregory musi osiągnąć zwycięstwo. 

Nasz typ jest taki, że Rodriguez wygra w 1,45 na Mostbet.

Komentarz 0