Siergiej Pawłowicz kontra Tom Aspinall. Przewidywanie walki

Zawodnik mieszanych sztuk walki w kategorii ciężkiej Siergiej Pawłowicz spotka się z Tomem Aspinallem na turnieju Absolute Fighting Championship. Czy Rosjanin będzie w stanie pokonać Anglika w walce UFC 295 12 listopada w Nowym Jorku o tymczasowy pas i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Siergiej Pawłowicz vs Tom Aspinall

Siergiej Pawłowicz

Siergiej Pawłowicz zajmuje drugie miejsce w rankingu dywizji. Rosjanin to były mistrz świata Fight Nights, a także zwycięzca mistrzostw Rosji, Europy i świata w walce uniwersalnej. Pochodzący z obwodu rostowskiego nie przegrał od sześciu walk z rzędu. 

W trzech ostatnich pokonał Derricka Lewisa (nokaut techniczny), Australijczyka Tai Tuivasę (nokaut) i Curtisa Blaydesa (nokaut techniczny) z USA. 31-letni Pawłowicz ma na swoim koncie 18 zwycięstw (15 przez nokaut, 3 przez decyzję) i jedną porażkę.

Siergiej Pawłowicz kontra Tom Aspinall

Tom Aspinall

Tom Aspinall jest czwarty w rankingach dywizji. Anglik pokonał Polaka Marcina Tyburę (nokaut techniczny) w lipcu 2023 roku. Wcześniej jednak przegrał z Amerykaninem Curtisem Blaydesem (nokaut techniczny).

30-letni Brytyjczyk ma na swoim koncie 13 zwycięstw (dziewięć przez nokaut, cztery przez poddanie) i trzy porażki. Aspinall to czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Fakty o walce Siergieja Pawłowicza i Toma Aspinalla

  • Zwycięstwo Pawłowicza przez nokaut - Pawłowicz ma na swoim koncie 15 zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Analitycy bukmacherzy uważają Pawłowicza za zdecydowanego faworyta i należy się z nimi zgodzić. Rosjanin pewnie zmierza w stronę mistrzostwa w lidze Dana White. Bardzo trudno będzie go zatrzymać. Aspinall jest dobrym wojownikiem, ale jest mało prawdopodobne, że odniesie zwycięstwo.

Nasz typ to zwycięstwo Pawłowicza przy kursie 1,69 w Mostbet.

Komentarz 0