Walka Umara Nurmagomedova z Bekzatem Almakhanem. Przewidywanie walki

Zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii koguciej Umar Nurmagomedov zmierzy się z Bekzatem Almakhanem. Czy Rosjanin będzie w stanie odnieść sukces w walce UFC Fight Night 238 3 marca w Las Vegas z zawodnikiem z Kazachstanu i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Umar Nurmagomedov vs Bekzat Almakhan

Umara Nurmagomedowa

Umar Nurmagomedov jest byłym mistrzem Eagle Fighting Championship. Rosjanin zdobył tytuł w maju 2018 roku, a następnie zaliczył trzy udane obrony. Pochodzący z Kizilyurt kontrakt z ligą Dany White’a podpisał zimą 2019 roku i odniósł cztery zwycięstwa z rzędu, pokonując z Kazachstanu Siergieja Morozowa (nokaut techniczny), Amerykanów Briana Kellehera (poddanie) i Nate’a Manissa (jednomyślna decyzja). jako Brazylijczyk Raoni Barcelos (nokaut).

28-letni Nurmagomedov ma na swoim koncie 16 zwycięstw (dwa przez nokaut, siedem przez decyzję, siedem przez poddanie) i zero porażek. Kuzyn Khabiba jest mistrzem Rosji w MMA, wielokrotnym mistrzem Dagestanu w tajskim boksie i mistrzem świata w bojowym sambo.

Walka Umara Nurmagomedova z Bekzatem Almakhanem

Bekzat Almakhan

Bekzat Almakhan stoczy swoją debiutancką walkę w najsilniejszym turnieju mieszanych sztuk walki na świecie. Przed dołączeniem do UFC zawodnik z Kazachstanu występował w Octagon, UAE Warriors, Bushido Qazaqstan FC, ale nie odniósł wielkiego sukcesu. Jego dobra passa trwa już osiem walk. W dwóch ostatnich pokonał Brazylijczyków Iana Ferraza (nokaut techniczny) i Matheusa Rodrigueza Glorię (nokaut).

26-letni Almahan ma na swoim koncie 14 zwycięstw (12 przez nokaut, jedno przez decyzję, jedno przez poddanie) i jedną porażkę.

Fakty na temat meczu Rodolfo Vieira vs Armen Petrosyan

  • Zwycięstwo Nurmagomedova przez poddanie - Nurmagomedov ma na swoim koncie siedem zwycięstw przez poddanie.

Przewidywanie walki

Eksperci bukmacherzy uważają Nurmagomedova za niekwestionowanego faworyta nadchodzącej walki. Tu nawet nie ma sensu się kłócić. Almakhan jest oczywiście dobrym wojownikiem, ale Umar wciąż jest dla niego za twardy. Rosjanin odniesie dziś przekonujące zwycięstwo, a Kazach nie będzie w stanie wytrzymać wszystkich rund.

Nasz typ to wczesne zwycięstwo Nurmagomedova za 1,80 na Mostbet.

Komentarz 0