Anthony Smith kontra Khalil Rowntree. Przewidywanie walki

Zawodnik mieszanych sztuk walki w kategorii półciężkiej Anthony Smith zmierzy się z Khalilem Rountree na turnieju Ultimate Fighting Championship. Czy Amerykanin będzie w stanie pokonać swojego rodaka 10 grudnia na gali UFC Fight Night 233 w Las Vegas i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Anthony Smith vs Khalil Rowntree

Antoniego Smitha

Anthony Smith zajmuje ósme miejsce w rankingach dywizji. Amerykanin w trzech ostatnich walkach odniósł tylko jedno zwycięstwo. W czerwcu 2022 roku przegrał z Rosjaninem Magomedem Ankalaevem (nokaut techniczny), a następnie z Brazylijczykiem Johnnym Walkerem (jednogłośna decyzja). Ale potem pokonał swojego rodaka Ryana Spanna (oddzielnie).

35-letni zawodnik z USA ma na swoim koncie 36 zwycięstw (17 przez nokaut, 3 przez decyzję, 15 przez poddanie) i 18 porażek. Smith jest czarnym pasem w brazylijskim jiu-jitsu.

Anthony Smith kontra Khalil Rowntree

Khalila Rowntree

Khalil Rountree zajmuje 11. miejsce w rankingach dywizji. Jego dobra passa trwa cztery walki. The War Horse pokonał swoich rodaków Karla Robersona (nokaut techniczny), Dustina Jacoby'ego (split), Kriasa Dakasa (nokaut techniczny), a także Modestasa Bukauskasa (nokaut techniczny) z Litwy.

33-letni zawodnik ma na swoim koncie 13 zwycięstw (dziewięć przez nokaut, cztery przez decyzję) i sześć porażek. Oprócz MMA trenuje Muay Thai.

Fakty na temat walki Anthony Smith kontra Khalil Rowntree

  • Zwycięstwo Rowntree przez nokaut – Rowntree ma na swoim koncie dziewięć zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Rowntree po czterech zwycięstwach podchodzi do nadchodzącej walki w doskonałej formie fizycznej i doskonałej kondycji psychicznej. Analitycy bukmacherzy uważają go za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Warto się z nimi zgodzić. Smith jest wykonawcą bardzo nierównym.

Nasz typ jest taki, że Rowntree wygra w Mostbet przy kursie 1,51.

Komentarz 0