Astana kontra Avtodor. Prognoza na mecz VTB United League

12 lutego Astana podejmie Avtodor. Czy przedstawiciele Kazachstanu zostawią gości z niczym? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Astana vs Avtodor

Astana

Jak można się było spodziewać, Astana zakończyła pierwszą część sezonu zasadniczego w drugiej połowie tabeli. Nie można jednak nie zauważyć postępu drużyny z Kazachstanu. W porównaniu z zeszłym sezonem zespół gra pewniej.

Astana ma na ten moment dziesięć zwycięstw i piąte miejsce w swojej grupie. W ostatnich meczach drużynie nie udało się zwyciężyć. Reprezentanci Kazachstanu przegrali z Runa Basket (67:80) i Jenisejem (69:97).

Avtodor

Avtodor ma na swoim koncie jeszcze jedno zwycięstwo - 11. Zespół nie zapada w pamięć niczym szczególnym w tym sezonie, ale nie przeszkadza mu to w zakwalifikowaniu się do play-offów.

Ostatnie mecze okazały się bardzo udane dla drużyny z Saratowa. Zespół je wygrał. Najpierw Awtodor pokonał Mińsk (103:65), a następnie wyeliminował ze swojej ścieżki Runa Basket (80:78).

Astana kontra Avtodor

Fakty na temat meczu Astana vs Avtodor

  • Avtodor łącznie mniej niż 80,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 80 punktów;
  • Pierwsza kwarta: łącznie mniej niż 40,5 punktu – w 2 z 3 ostatnich meczów Avtodor nie osiągnął tego poziomu.

Przewidywanie sumy gier

Zespół z Saratowa nie spisał się dobrze w meczach wyjazdowych. Zespół przegrał 4 z 5 meczów. Przy takich wynikach trudno liczyć na sukces w Kazachstanie. Niewykluczone, że piłkarze Astany wykorzystają wsparcie trybun i wygrają.

Nasz typ to zwycięstwo „Astany” w 2.02 w Mostbet.

W tym sezonie drużyny rozegrały dwa bezpośrednie mecze. W żadnym meczu nie zdobyliśmy nawet 160 punktów. Jest mało prawdopodobne, aby przeciwnicy pokazali teraz lepszą grę.

Prognoza: łącznie niecałe 162,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,78.

W poprzednim bezpośrednim pojedynku drużyny zdobyły ponad 50 punktów. Niewykluczone, że teraz wydarzy się coś podobnego.

Prognoza: suma najbardziej produktywnego kwartału to ponad 46,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0