CSKA kontra Enisey. Prognoza na mecz VTB United League

W jedynym meczu VTB United League, który odbędzie się 3 października, CSKA podejmie Enisey. Czy gospodarze będą mieli problemy? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu CSKA vs Enisey

CSKA

CSKA w zeszłym sezonie poniosła porażkę, zajmując dopiero trzecie miejsce. W tym sezonie drużyna wojskowa będzie próbowała naprawić sytuację, choć jak dotąd nie udało się to. Stołeczna drużyna nie spisała się najlepiej w Superpucharze Ligi Narodów VTB, przegrywając w ćwierćfinale z Lokomotiwem-Kubanem (98:100).

CSKA również nie najlepiej rozpoczęło sezon zasadniczy. „CSKA” odniosła zwycięstwo nad MBA, ale nie była pewna (76:72).

Enisey

W zeszłym sezonie Enisey było jedną z najgorszych drużyn w lidze. Następnie drużyna z Krasnojarska zajęła dziewiąte miejsce i nie dostała się do play-offów.

Wygląda na to, że w tym sezonie nic się znacząco nie zmieni. W meczach towarzyskich Eniseyowi udało się przegrać z Uralmaszem i Zenitem, a w sezonie zasadniczym z Samarą (63:83). Nie ma żadnych wymagań wstępnych do ulepszenia gry.

CSKA kontra Enisey

Fakty na temat meczu CSKA vs Enisey

  • Łącznie CSKA poniżej 88,5 pkt – w 3 z 5 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 88 pkt;
  • I kwarta: łącznie ponad 39,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów CSKA osiągnęła ten wynik.

Przewidywanie sumy gier

„Enisey” w pierwszym meczu sezonu wyglądał słabo. Bardzo słabo w ataku zagrali zawodnicy drużyny z Krasnojarska. Przy takich akcjach trudno oczekiwać, że walka będzie produktywna. Najprawdopodobniej tak się nie stanie.

Nasz typ to łącznie niecałe 158,5 punktów przy 1,78 w Mostbet.

W zeszłym sezonie CSKA dwukrotnie z łatwością pokonało Enisey. Wtedy przewaga drużyny wojskowej wynosiła ponad 20 punktów. Biorąc pod uwagę działania mieszkańców Krasnojarska, uważamy, że obecnie nic się nie zmieni znacząco.

Prognoza – CSKA z handicapem (-18,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,68.

Wiele wskazuje na to, że jedna z kwart meczu będzie bardzo nudna. Mimo wszystko Enisey wygląda na zbyt słabego w ataku.

Prognoza – suma najbardziej nieefektywnego kwartału to niecałe 32,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,83.

Komentarz 0