Strasburg kontra Nanterre. Prognoza na mecz o mistrzostwo Francji

W pierwszej rundzie mistrzostw Francji Strasburg podejmie u siebie Nanterre. Który przeciwnik ma większe szanse na wygraną? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Strasburg vs Nanterre

Strasburg

W zeszłym sezonie Strasburg do play-offów dotarł dopiero w ostatnich rundach. Zespół działał bardzo niestabilnie i nie zapadł w pamięć niczym szczególnym. W pierwszej rundzie meczów pucharowych przeciwnikiem było Monako, z którym przegrała w dwóch meczach.

Poza sezonem Strasburg rozegrał wiele meczów towarzyskich. Wśród zwycięstw możemy wyróżnić sukcesy w konfrontacjach z Ratiopharmem i Nancy. Zespół jednak także wiele stracił.

Nanterre

W poprzednich mistrzostwach Nanterre pozostało bez play-offów. Następnie „zielono-biali” zajęli 13. miejsce. W większości meczów zespół przegrywał, więc wynik można uznać za logiczny.

Nanterre przygotowywała się do nowego sezonu w meczach towarzyskich, w których przegrała 50% swoich meczów. Można odnotować dobrą grę w ataku, ale obrona grała fatalnie.

Strasburg kontra Nanterre

Fakty dotyczące Strasburga i Nanterre

  • Suma Strasburga to niecałe 83,5 punktu – w trzech ostatnich meczach drużyna nie zdobyła więcej niż 83 punkty;
  • I kwarta: łącznie mniej niż 40,5 punktu – w 3 z ostatnich 4 bezpośrednich spotkań drużyn wynik ten nie został osiągnięty.

Przewidywanie sumy gier

Strasburg dobrze radzi sobie w konfrontacjach z Nanterre. Przykładowo na własnym boisku w trzech ostatnich meczach pokonał drużynę „zielono-białych”. Biorąc pod uwagę wyniki meczów poza sezonem wierzymy, że gospodarze nie będą już mieli żadnych problemów.

Nasz typ to Strasburg z handicapem (-4) punktów na poziomie 1,77 w Mostbet.

Z reguły walki między tymi drużynami okazują się oddolne. Przykładowo w ostatnich meczach drużyn ze Strasburga nie padły ponad 162 punkty. Jest prawdopodobne, że historia się powtórzy.

Prognoza – łącznie niecałe 162,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,75.

Jak pisaliśmy powyżej, zespoły często zachowują się zbyt ostrożnie. Jest mało prawdopodobne, że podczas bezpośredniego spotkania w którejś z kwater zorganizują ekstrawagancję.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 46,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

Komentarz 0