Kamerun - Gwinea Równikowa. Typowanie meczów towarzyskich

8 stycznia Kamerun podejmie Gwineę Równikową w towarzyskim meczu. Kto wygra i jakie zakłady zostaną rozegrane w meczu?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Kamerun vs Gwinea Równikowa

Kamerun

Kamerun to jedna z najsilniejszych afrykańskich drużyn w historii. Zespół prowadzony przez Rigoberta Songa nieźle radził sobie w kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki, zajmując pierwsze miejsce w swojej grupie. Zespół nie przegrał jeszcze w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2026. W pierwszej rundzie drużyna pokonała drużynę Mauritiusa 3:0, ale w ostatnim meczu strzeliła bramkowy remis z Libią (1:1).

Gwinea Równikowa

Zespół jest w doskonałej formie i nie przegrał od dziewięciu meczów z rzędu. Ponadto zespół prowadzony przez Juana Michiego stracił w tych konfrontacjach zaledwie pięć bramek. W Pucharze Narodów Afryki drużyna zajęła drugie miejsce w swojej grupie, za Tunezją. Zespół nie przegrał jeszcze w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2026. W pierwszych dwóch rundach zespół pokonał Namibię i Liberię takim samym wynikiem 1:0.

Kamerun - Gwinea Równikowa

Fakty na temat meczu Kamerun vs Gwinea Równikowa

• Dokładny wynik 0:0 - w 1 z 3 ostatnich spotkań Gwinei Równikowej taki wynik zanotowano;
  • 1. połowa: remis – w 2 z 3 ostatnich meczów wyjazdowych w pierwszej połowie doszło do przełomu w piłce nożnej;
  • 2. połowa: Kamerun nie zdobędzie gola – w 3 z ostatnich 4 meczów „niezłomne lwy” nie zdobyły gola w drugiej połowie.

Przewidywanie sumy gier

Gwinea Równikowa gra dobrze i w niczym nie ustępuje drużynie Kamerunu. Zespół gości zakończył pięć ostatnich spotkań z sumą minimalną, podobnie jak w trzech bezpośrednich meczach z rzędu. Można przypuszczać, że w tym meczu także nie będzie widowiskowej punktacji.

Prognoza - łącznie mniej niż 2,5 gola po kursie 1,77 u bukmachera Mostbet.

Kamerun jest faworytem tego meczu. Gospodarzom nie udało się wygrać w siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów, a trzy z nich zakończyły się remisem. Rywale są w dobrej formie i nie mają nic przeciwko uzyskaniu globalnego wyniku. Ostatnie spotkanie „niezłomnych lwów” było meczem światowym i wierzymy, że i w tym meczu będzie remis.

Prognoza: remis z Mostbet po kursie 4,20.

Możemy założyć, że przeciwnicy będą ostrożni i postarają się nie stracić bramki, ponieważ muszą pozostawić swoją bramkę nienaruszoną. W ostatnich czterech meczach tylko jedna drużyna z pięciu poprzednich gości strzeliła gola i wierzymy, że tylko jedna drużyna zdobędzie gola w tym meczu.

Prognoza – obaj nie strzelą gola po kursie 1,72.