Uralmasz kontra Astana. Prognoza na mecz VTB United League

W 22. rundzie VTB United League, która odbędzie się 14 stycznia, spotkają się Uralmash i Astana. Który z nich ma większe szanse na wygraną? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Uralmash vs Astana

Uralmasz

Uralmash nie radzi sobie zbyt dobrze na własnym boisku. Zespół z Jekaterynburga przegrał 6 z 10 meczów na swoim boisku. Nic dziwnego, że zespół zajmuje ósme miejsce w tabeli. Pozycja ta nie daje jednak prawa do gry w fazie play-off.

Większość ostatnich meczów Uralmasza zakończyła się sukcesem. Zespół wygrał cztery mecze z rzędu. Jednak w ostatnim meczu drużyna przegrała na wyjeździe z Samarą (68:64).

Astana

Astana ma o dwa zwycięstwa mniej od Uralmaszu, dzięki czemu zespół zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. W tym sezonie reprezentanci Kazachstanu wygrali osiem meczów.

Warto dodać, że Astana nie zwyciężyła od połowy grudnia, kiedy u siebie rozgromiła Niżny Nowogród (92:61). Po tym meczu reprezentanci Kazachstanu przeżyli serię czterech porażek z rzędu. W ostatnim z nich zespół przegrał z Parmą (76:86).

Uralmasz kontra Astana

Fakty na temat meczu Uralmasz vs Astana

  • Łącznie Uralmash uzyskał ponad 84,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 84 punkty;
  • Pierwsza kwarta: łącznie ponad 40,5 punktu - w 2 z 3 ostatnich meczów Uralmaszu ten wynik został osiągnięty.

Przewidywanie sumy gier

Z reguły Uralmash skutecznie działa na swojej stronie. W ostatnich meczach zespół nie zdobył mniej niż 80 punktów. Astana radzi sobie także dobrze w ataku. Mając to na uwadze sugerujemy typowanie na najlepszy wynik spotkania.

Nasz typ to łącznie ponad 159,5 punktów przy 1,77 w Mostbet.

Astana przegrała 4 z ostatnich 5 meczów wyjazdowych. Większość porażek kończyła się dużą różnicą wyniku. Jest mało prawdopodobne, aby przedstawiciele Kazachstanu mogli lepiej zaprezentować się w Jekaterynburgu. 

Prognoza - Uralmash z handicapem (-7,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,79.

W ostatnim meczu Uralmaszu w dwóch kwartach zdobyli niecałe 32 punkty. Biorąc to pod uwagę, zakładamy, że coś podobnego wydarzy się w bitwie z Astaną.

Prognoza: suma najbardziej nieefektywnego kwartału to niecałe 32,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0