Gran Canaria kontra Real Madryt. Prognoza na mecz o mistrzostwo Hiszpanii

28 stycznia Real Madryt rozegra wyjazdowy mecz z Gran Canarią. Czy stołeczna drużyna odniesie zwycięstwo do domu? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Gran Canaria vs Real Madryt

Gran Canaria

Gran Canaria nie zapada w pamięć niczym szczególnym w tym sezonie. Zespół Xhaki Lakovicia prezentuje swój poziom, ale nie zachwyca fenomenalnymi osiągnięciami. Zajmują piąte miejsce w tabeli mistrzostw Hiszpanii po wygraniu 12 z 19 meczów.

W poprzedniej rundzie Gran Canaria nie pozostawiła szans Murcji u siebie (91:80). Zaraz potem w Eurocup „wyspiarze” pokonali polskiego „Śląska” (92:68).

Real Madryt

Niedawno w krajowych mistrzostwach Real doznał drugiego w sezonie niewypału. Na wyjeździe drużyna Matteo Husa przegrała z Murcją (61:73). To prawda, że nie wpłynęło to na pozycję „klubu królewskiego”, ponieważ nadal prowadzi on w rankingach.

W ubiegły weekend Madryt nie pozostawił szans Bilbao u siebie (95:80). Następnie w Eurolidze Real z podobnym wynikiem pokonał grecki Olympiakos.

Gran Canaria kontra Real Madryt

Fakty na temat Gran Canarii i Realu Madryt

  • Gran Canaria łącznie przekroczyła 80,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 80 punktów;
  • Całkowita liczba zbiórek Slaughtera wynosi mniej niż 2,5, a AJ miał mniej niż trzy zbiórki w 3 z ostatnich 4 meczów.

Przewidywanie sumy gier

Real regularnie pokonuje Gran Canarię. Nawet na wyjeździe stołeczny zespół nie ma żadnych problemów. Na przykład w zeszłym sezonie drużyna Madrytu wygrała tutaj różnicą ośmiu punktów. W tej chwili lider mistrzostw prezentuje świetną grę, więc wszystko powinno się powtórzyć.

Nasza prognoza to „Real” z handicapem (-4,5) punktów na poziomie 1,82 w Mostbet.

Gran Canaria zdobyła co najmniej 83 punkty w 3 z ostatnich 5 meczów u siebie. Wyniki Realu Madryt są na podobnym poziomie. Biorąc to pod uwagę wierzymy, że bezpośrednie spotkanie zakończy się sukcesem. 

Prognoza: łącznie ponad 165,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,72.

Tylko w jednym z pięciu ostatnich meczów Slaughter zdobył więcej niż dziesięć punktów. Jest mało prawdopodobne, aby polski reprezentant czuł się komfortowo w starciu z obroną Realu Madryt.

Prognoza – AJ Slaughter: łącznie poniżej 10,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0