Monako kontra Partizan. Prognoza na mecz Euroligi

31 stycznia „Monako” zmierzy się z „Partizanem”. Czy podopieczni Obradovica wykorzystają wsparcie trybun? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Monako vs Partizan

Monako

W meczu pierwszej rundy Monako nie udało się zwyciężyć. Bitwa w Belgradzie okazała się dla nich trudna. Bez względu na to, jak bardzo się starali, nie byli w stanie pokonać Partizana. Monako przegrało mecz z wynikiem 85:89.

Tym razem drużyna Sasy Obradovica jest w doskonałej formie przed meczem z Serbami. Zaliczyli kilka świetnych ostatnich meczów i wygrali z Realem Madryt (98:74) i Anadolu Efes (80:78).

Partizana

Ostatni mecz był dla Partizana całkiem udany. W zeszłym tygodniu przedstawiciele Serbii u siebie nie zauważyli Zalgirisa. Pokonali Litwę wynikiem 81:72.

Ten sukces pozwolił drużynie z Belgradu utrzymać pozycję w czołowej dziesiątce Euroligi. Partizan ma na swoim koncie 12 zwycięstw i zajmuje dziesiąte miejsce.

Monako kontra Partizan

Fakty na temat meczu Monako vs Partizan

  • Łącznie „Partizan” to ponad 80,5 punktu – w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 80 punktów;
  • Całkowita liczba zbiórek Jamesa przekracza 4,5 – w 3 z ostatnich 5 meczów Mike zdobył więcej niż cztery zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Niedawno Monegańczycy pokonali u siebie Real Madryt różnicą 24 punktów. Partizan to oczywiście świetny zespół, ale na parkiecie Salle Gaston Medesin ma niewielkie szanse. Monakijczycy są teraz w ruchu, więc nie powinni mieć żadnych problemów.

Nasz typ to „Monako” z handicapem (-4,5) punktów przy 1,82 w Mostbet.

W meczu pierwszej rundy drużyny zdobyły 173 punkty. Ostatnio w bezpośrednich meczach zachowują się zbyt agresywnie, dlatego wierzymy, że historia się powtórzy.

Prognoza: łącznie ponad 163,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,75.

James w większości swoich ostatnich meczów nie zdobył więcej niż 17 punktów. Jest bardzo prawdopodobne, że tym razem Amerykanin nie będzie w stanie zaprezentować się lepiej.

Prognoza – Mike James: łącznie poniżej 17,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0