Randy Brown kontra Muslim Salichow. Przewidywanie walki

Zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii półśredniej Randy Brown spotka się z muzułmaninem Salichowem. Czy Jamajczyk będzie w stanie zwyciężyć 4 lutego na Fight Night 235 w Las Vegas i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Randy Brown vs Muslim Salikhov

Randy'ego Browna

Randy Brown został mistrzem amerykańskiej promocji Ring of Combat jesienią 2015 roku, po czym podpisał kontrakt z najsilniejszą ligą mieszanych sztuk walki. Pochodzący ze Springfield zawodnik nie odnosił zbyt wielu sukcesów w UFC. Dopiero nagroda za najlepszą walkę wieczoru gromadzi się w jego kolekcji. W swojej ostatniej walce w czerwcu 2023 roku pokonał Brazylijczyka Wellingtona Thurmana (jednogłośną decyzją). Wcześniej jednak przegrał z Jackiem Dellem Maddaleną (poddanie) z Australii.

33-letni Brown ma na swoim koncie 18 zwycięstw (sześć przez nokaut, siedem przez decyzję, pięć przez poddanie) i pięć porażek.

Randy Brown kontra Muslim Salichow

muzułmanin Salichow

Muslim Salikhov jest siedmiokrotnym mistrzem świata w dyscyplinie Wushu Sanda. Przed podpisaniem kontraktu z ligą Dany White'a jesienią 2017 roku brał udział w Kunlun Fight MMA i innych chińskich promocjach, ale nie odniósł znaczącego sukcesu. King of Kung Fu przegrał dwa ostatnie z trzech meczów. W listopadzie 2022 roku przegrał z Chińczykiem Li Jinliangiem (nokaut techniczny), następnie pokonał Andre Fialho (nokaut techniczny) z Portugalii i przegrał z Duńczykiem Nicholasem Dalbym (jednomyślnie).

39-letni Salichow ma na swoim koncie 19 zwycięstw (13 przez nokaut, 4 przez decyzję, 2 przez poddanie) i cztery porażki. Muzułmanin ma niebieski pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Randy Brown kontra muzułmanin Salichow – fakty

  • Zwycięstwo Salikhova przez nokaut - Salikhov ma 13 zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Jest mało prawdopodobne, aby Salichow osiągnął coś poważnego w mieszanych sztukach walki. Szczerze mówiąc, nie jest do końca jasne, co sprawia, że utytułowany zawodnik wushu w dalszym ciągu notuje niechlubne występy w UFC. Bukmacherzy słusznie uważają Browna za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Rosjanin na pewno nie zamierza się jednak poddać i będzie musiał znaleźć poważną motywację. W przeciwnym razie powinieneś już rzucić MMA. Wszystko zmierza w stronę tego, że walka nie będzie trwała przez cały dystans.

Przewidujemy, że walka nie zakończy się w 1,75 w Mostbet.

Komentarz 0