Molly McCann kontra Diana Belbita. Przewidywanie walki

Zawodniczka Ultimate Fighting Championship w kategorii minimalnej kobiet Molly McCann zmierzy się z Dianą Belbitą. Czy Angielce uda się odnieść sukces przeciwko Rumunce w walce Fight Night 235 4 lutego w Las Vegas i jakie zakłady powinna wybrać? - odpowiedź kryje się w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Molly McCann vs Diana Belbita

Molly McCann

Molly McCann jest byłą mistrzynią Cage Warriors. W lidze Dany White’a gra od wiosny 2018 roku. Dwie ostatnie walki Brytyjka przegrała. Najpierw przegrała z Amerykanką Erin Blanchfield (poddanie), a następnie z Julią Stolyarenko (poddanie) z Litwy. Wcześniej Meatball pokonał Hannah Goldie (nokaut techniczny) z USA.

33-letni McCann ma na koncie 13 zwycięstw (sześć przez nokaut, siedem przez decyzję). Molly to brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Molly McCann kontra Diana Belbita

Diana Belbita

Przed dołączeniem do mieszanych sztuk walki Diana Belbita ćwiczyła judo, kempo i kickboxing. Rumun jest mistrzem Światowego Stowarzyszenia Organizacji Kickboxingu. Warrior Princess podpisała kontrakt z UFC jesienią 2019 roku. W swojej ostatniej walce w październiku 2023 roku została pokonana przez Karolinę Kowalkiewicz (jednogłośną decyzją). A wcześniej pokonała Brazylijkę Marię Oliveirę (jednomyślnie).

27-letnia Belbita ma na swoim koncie 13 zwycięstw (pięć przez nokaut, pięć przez decyzję, trzy przez poddanie) i osiem porażek.

Fakty o walce Molly McCann i Diany Belbity

  • McCann wygra decyzją – McCann ma siedem zwycięstw na punkty.

Przewidywanie walki

Analitycy bukmacherzy uważają McCanna za wyraźnego faworyta nadchodzącej walki. Generalnie można się z nimi zgodzić. Angielka swoje dwie ostatnie walki przegrała z dość mocnymi rywalkami. Belbita oczywiście do nich nie należy. Molly musi dziś wygrać. 

Nasz typ jest taki, że McCann wygra w Mostbet po kursie 1,38.

Komentarz 0