Michael Morales kontra Jake Matthews. Przewidywanie walki

Zawodnik mieszanych sztuk walki wagi półśredniej Michael Morales zmierzy się z Jake'em Matthewsem na turnieju Ultimate Fighting Championship. Czy Ekwadorczyk będzie w stanie pokonać Australijczyka w walce UFC Fight Night 232 19 listopada w Las Vegas i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące walki Michael Morales vs Jake Matthews

Michaela Moralesa

Michael Morales stoczy dopiero swoją trzecią walkę w lidze Dany White'a. Ekwadorczyk nie przegrał jeszcze ani jednej walki w najsilniejszej promocji mieszanych sztuk walki na świecie. Latynos brał już udział w zawodach UWC w Meksyku i innych mało znanych mistrzostwach, ale nie odniósł wielkiego sukcesu.

W ostatniej walce w lipcu 2023 roku zawodnik z Ekwadoru pokonał Amerykanina Maxa Griffina (jednogłośną decyzją). 23-letni Morales ma na swoim koncie 13 zwycięstw (dziesięć przez nokaut, dwa przez decyzję, jedno przez poddanie) i zero porażek.

Michael Morales kontra Jake Matthews

Jake’a Matthewsa

Jake Matthews, przed dołączeniem do UFC w 2014 roku, brał udział w Australian Fighting Championship (AFC), Shamrock Events, ale nie odniósł wielkiego sukcesu. 29-letni zawodnik z Zielonego Kontynentu ma na swoim koncie 18 zwycięstw (cztery przez nokaut, sześć przez decyzję, osiem przez poddanie) i sześć porażek.

Celtic Kid wygrał swoje dwa ostatnie mecze. W lipcu 2023 pokonał Amerykanina Darriusa Flowersa (poddanie). Australijczyk posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Fakty na temat walki Michaela Moralesa z Jake'em Matthewsem

  • Morales wygrywa przez nokaut - Morales ma dziesięć zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Analitycy bukmacherzy uważają Moralesa za niekwestionowanego faworyta nadchodzącej walki. Można jednak z nimi polemizować. Ekwadorczyk to obiecujący zawodnik, ale nie tak doświadczony jak jego przeciwnik. Najmniejszy błąd może prowadzić do katastrofalnych skutków. W tej sytuacji warto postawić na to, że walka nie będzie toczyć się na pełnym dystansie.

Przewidujemy, że walka nie zakończy się w 1,61 w Mostbet.

Komentarz 0