Aleksander Wołkow kontra Aleksander Romanow. Zapowiedź walki

Zawodnicy wagi ciężkiej Alexander Volkov i Alexander Romanov spotkają się w co-main evencie wieczoru na Fight Night 221 w Las Vegas. Czy Rosjaninowi uda się 12 marca pokonać reprezentanta Mołdawii i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Aleksandra Wołkowa z Aleksandrem Romanowem

Aleksander Wołkow

Alexander Volkov jest byłym mistrzem Bellator wagi ciężkiej i mistrzem M-1 Challenge. 34-letni Moskal zajmuje ósme miejsce w dywizji. „Drago” przed przejściem do mieszanych sztuk walki zajmował się zapasami. Wołkow ma na swoim koncie 35 zwycięstw (23 przez nokaut) i 10 porażek. W ostatniej walce w czerwcu 2022 roku pokonał Jairzinho Rozenstruika (TKO) z Surinamu.

Aleksander Wołkow kontra Aleksander Romanow

Aleksander Romanow

Alexander Romanov zajmuje 13. miejsce w rankingu wagi ciężkiej UFC. 34-letni mołdawski zawodnik zna sztukę karate ashihara, boksu, kickboxingu, brazylijskiego jiu-jitsu. Ma na swoim koncie 16 zwycięstw (pięć przez nokaut) i jedną porażkę. Startował w MMA w 2016 roku. Do ligi Dana White dołączył jesienią 2020 roku i od razu wygrał. King Kong pokonał Roque Martineza (poddanie się) z Guam.

Aleksander Wołkow vs Aleksander Romanow fakty

  • Zwycięstwo Wołkowa decyzją sędziów - Wołkow ma na swoim koncie dziewięć zwycięstw na punkty.

Prognoza walki

Analitycy bukmacherów uważają Romanowa za faworyta nadchodzącej walki. Można jednak z nimi polemizować. W nadchodzącej bitwie szanse na powodzenie walczących są niemal równe. Mołdawski zawodnik od niedawna występuje w najsilniejszej na świecie promocji mieszanych sztuk walki. Volkov, dzięki doświadczeniu, może odnieść zwycięstwo w upartej bitwie.

Nasza prognoza to zwycięstwo Volkovo decyzją 5.40 z Mostbet.

Komentarz 0