Holly Holm kontra Maira Bueno Silva. Prognoza na walkę International

Zawodniczka mieszanych sztuk walki w wadze koguciej kobiet Holly Holm zmierzy się z Mayrą Bueno Silvą w głównym pojedynku wieczoru Ultimate Fighting Championship (UFC). Czy Amerykaninowi uda się pokonać Brazylijczyka 16 lipca w Las Vegas i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Holly Holm z Maira Bueno Silva

Holly Holm

Holly Holm to była mistrzyni UFC w wadze koguciej kobiet. Amerykanin zajmuje trzecie miejsce w rankingu dywizji. Zanim Dana White dołączył do ligi, The Preacher's Daughter ustanowił rekordy na ringu bokserskim. Holm obronił 18 tytułów mistrzowskich w trzech różnych kategoriach wagowych.

41-letnia Holly ma na koncie 15 zwycięstw (osiem przez nokaut, siedem decyzją, zero przez poddanie) i sześć porażek w MMA. W ostatniej walce w marcu 2023 roku pokonała Rosjankę Yanę Santos (jednogłośną decyzją). Jednak wcześniej przegrała z Brazylijką Kathleen Vieira (osobna).  

Holly Holm kontra Maira Bueno Silva

Maira Bueno Silva

Maira Bueno Silva zajmuje dziesiąte miejsce w dywizji. 31-letni Brazylijczyk ma na swoim koncie dziesięć zwycięstw (jedno przez nokaut, dwa przez decyzję, siedem przez poddanie) i dwie porażki. Zwycięska passa Sheetary obejmuje trzy walki. W ostatnim w lutym 2023 roku pokonała Szwedkę Linę Lansberg (poddanie). Silva posiada fioletowy pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Holly Holm vs Maira Bueno Silva fakty

  • Silva wygrywa przez poddanie - Silva ma siedem zwycięstw przez poddanie.

Prognoza walki

Analitycy bukmacherscy uważają Holma za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Można jednak z nimi polemizować. Oczywiście Amerykanka jest doświadczoną wojowniczką, ale wiek może tym razem zagrać przeciwko niej. A Silva jest w doskonałej formie fizycznej. A trzy zwycięstwa z rzędu na pewno dodadzą jej pewności siebie przed pojedynkiem z Holmem.

Nasza prognoza to zwycięstwo Silvy w 2.37 w Mostbet.

Komentarz 0