Jessica Andrade kontra Tatiana Suarez. Zapowiedź walki

Zawodniczka mieszanych sztuk walki w kategorii minimalnej kobiet Jessica Andrade zmierzy się z Tatianą Suarez w turnieju Ultimate Fighting Championship. Czy Brazylijczykowi uda się pokonać Amerykanina w walce UFC on ESPN 50 w Nashville 6 sierpnia i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Jessiki Andrade z Tatianą Suarez

Jessica Andrade

Jessica Andrade to była mistrzyni UFC. W rankingu dywizji zajmuje piąte miejsce. 31-letni Brazylijczyk ma na swoim koncie 24 zwycięstwa (9 przez nokaut, 7 przez decyzję, 8 przez poddanie) i 11 porażek. Bate Estaca przegrała dwie ostatnie walki, przegrywając z Erin Blanchfield (poddanie) ze Stanów Zjednoczonych i Chińczykiem Xiaonan Yang (nokaut).

Wcześniej jednak odniosła trzy zwycięstwa z rzędu. W styczniu 2023 roku Latynos pokonał Amerykankę Lauren Murphy. Andrade posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Jessica Andrade kontra Tatiana Suarez

Tatiana Suarez

Tatiana Suarez jest mistrzynią 23. sezonu reality show The Ultimate Fighter. W rankingu dywizji zajmuje dziesiąte miejsce. 32-letni Amerykanin ma na swoim koncie 11 zwycięstw (dwa przez nokaut, trzy przez decyzję, sześć przez poddanie) i żadnej porażki. W ostatniej walce Suarez pokonała swoją rodaczkę Montanę De La Rosę (poddanie). Tatiana ma brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. 

Jessica Andrade vs Tatiana Suarez fakty

  • Suarez wygrywa przez nokaut - Suarez ma dwa zwycięstwa przez nokaut.

Prognoza walki

Analitycy bukmacherów uważają Suareza za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Zawodnik z Kalifornii nie poniósł jeszcze ani jednej porażki na poziomie zawodowym. Ze względu na jej sześć wczesnych zwycięstw w dziewięciu walkach. Wszystko wskazuje na to, że tym razem walka nie potoczy się na cały dystans.

Nasza prognoza to wczesne zwycięstwo Suareza w 3.10 w Mostbet.

Komentarz 0