Walka Chrisa Curtisa z Markiem-Andre Bariotem. Przewidywanie walki

Zawodnik Absolute Fighting Championship w kategorii średniej, Chris Curty, spotka się z Markiem-Andre Bariotem. Czy Amerykanin będzie w stanie pokonać Kanadyjczyka 21 stycznia w walce na gali UFC 297 w Toronto i jakie zakłady powinien wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Chris Curtis vs Marc-Andre Bariot

Chrisa Curtisa

Chris Curtis zajmuje 14. miejsce w rankingach dywizji. Amerykanin to były mistrz mało znanych organizacji CES MMA, Z Promotions i Premier MMA Championship. Nie odniósł dużego sukcesu w Professional Fighters League (PFL). Ostatni mecz w czerwcu 2023 roku został bez rozstrzygnięcia z powodu zderzenia głów. Wcześniej The Action Man przegrał ze swoim rodakiem Kelvinem Gastelumem (jednomyślna decyzja sędziów).

36-letni Curtis ma na swoim koncie 30 zwycięstw (16 przez nokaut, 12 przez decyzję, dwa przez poddanie) i dziesięć porażek. Chris jest fioletowym pasem brazylijskiego jiu-jitsu.

Walka Chrisa Curtisa z Markiem-Andre Bariotem

Marc-Andre Bariot

Marc-Andre Bariot zdobył dwa tytuły TKO Major League i jeden tytuł Hybrid Combat Promotions. Kanadyjczyk podpisał kontrakt z ligą Dany White’a wiosną 2019 roku i od razu zanotował trzy porażki z rzędu. A w dwóch ostatnich wygrał. W czerwcu 2023 roku odniesiono zwycięstwo nad Amerykaninem Erikiem Andersem (jednomyślnie).

33-letni Bario ma na swoim koncie 15 zwycięstw (dziesięć przez nokaut, cztery przez decyzję, jedno przez poddanie) i sześć porażek. Marc-Andre to niebieski pas brazylijskiego jiu-jitsu.

Fakty na temat walki Chris Curtis vs Marc-Andre Bariot

  • Curtis wygrywa przez nokaut - Curtis ma 16 zwycięstw przez nokaut.

Przewidywanie walki

Eksperci bukmacherzy uważają Curtisa za wyraźnego faworyta nadchodzącej walki. Można jednak z nimi polemizować. Bario na pewno nie będzie chłopcem do bicia. A trybuny będą musiały dodać mu pewności siebie, aby walka mogła potoczyć się według nieprzewidywalnego scenariusza. W tej sytuacji warto postawić na to, że walka nie będzie toczyć się na pełnym dystansie.

Przewidujemy, że walka nie zakończy się do 1,80 w Mostbet.

Komentarz 0