Josh Fremd kontra Jamie Pickett. Zapowiedź walki

Mistrz sztuk walki wagi średniej Josh Fremd zmierzy się z Jamiem Pickettem w Ultimate Fighting Championship. Czy Amerykaninowi uda się pokonać rodaka w walce UFC on ESPN 51 w Las Vegas 13 sierpnia i jakie zakłady wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Josha Fremda z Jamiem Pickettem

Josh Fremd

Josh Fremd rozegra dopiero czwarty mecz w lidze Dana White. Przed dołączeniem do UFC brał udział w Fighting Alliance Championship i Legacy Fighting Alliance. Amerykanin był bliski pasa mistrzowskiego w LFA. 29-letni zawodnik ma na swoim koncie 14 zwycięstw (pięć przez nokaut, trzy przez decyzję, sześć przez poddanie) i pięć porażek.

Fremd przegrał dwa ze swoich debiutów w UFC. Jednak w ostatniej walce pokonał swojego rodaka Cedrica Dumasa (poddanie). 

Josh Fremd kontra Jamie Pickett

Jamiego Picketta

Jamie Pickett przegrał trzy ostatnie walki. W poprzednim przegrał ze swoim rodakiem Bo Nikalem (poddanie). 34-letni Amerykanin ma na swoim koncie dziesięć zwycięstw (sześć przez nokaut, trzy przez decyzję, jedno przez poddanie) i osiem porażek. Jamie ma brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Przed podpisaniem kontraktu z UFC w sierpniu 2020 roku Pickett walczył w Next Level Fight Club i LFA.

Josh Fremd vs Jamie Pickett fakty

  • Fremd wygrał przez nokaut - Fremd ma pięć zwycięstw przez nokaut.

Prognoza walki

Analitycy bukmacherów uważają Fremda za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Warto się z nimi zgodzić. Pickett poniósł pięć porażek w siedmiu walkach w ciągu trzech lat w UFC. I to nie od najpotężniejszych przeciwników. Wszystko wskazuje na to, że Joshowi uda się odnieść zwycięstwo.

Nasza prognoza to wczesne zwycięstwo Fremda w 2.10 w Mostbet.

Komentarz 0