ASVEL kontra Fenerbahce. Prognoza na mecz Euroligi

Po trzech wygranych meczach z rzędu ASVEL zmierzy się 30 stycznia u siebie z Fenerbahce. Czy Francuzom uda się pokonać „kanarki”? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu ASVEL vs Fenerbahce

ASVEL

Zmiana mentora zaczyna przynosić rezultaty. Pod wodzą Poupé Francuzi radzą sobie znacznie lepiej, a nawet zaliczyli passę trzech zwycięstw z rzędu. W ostatniej rundzie Euroligi ASVEL pokonał na wyjeździe Bayern (76:64).

Mimo ostatniego sukcesu drużyna z Lyonu zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Zbyt wiele stracono w pierwszej połowie sezonu zasadniczego.

Fenerbahce

Fenerbahçe udało się wspiąć na piąte miejsce w tabeli. Podopieczni Dimitrisa Itouidisa momentami grają dobrze, choć nie zawsze brakuje im stabilności.

Mecz ostatniej rundy został wygrany. Na własnym piętrze „kanarki” nie pozostawiły szans włoskiemu „Virtusowi”. Zespół z Bolonii został pokonany wynikiem 88:75.

ASVEL kontra Fenerbahce

Fakty na temat meczu ASVEL - Fenerbahce

  • Suma ASVEL powyżej 78,5 punktów - w 3 z ostatnich 5 meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 78 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Caletasa powyżej 4,5 – Nick miał więcej niż cztery zbiórki w 3 z ostatnich 4 meczów.

Przewidywanie sumy gier

ASVEL nie przegrał u siebie z Fenerbahce od 2021 roku. Jest prawdopodobne, że tym razem gospodarze również odniosą sukces. Nie sposób nie zauważyć ich postępów w ostatnich meczach. W takim meczu drużyna z Lyonu będzie próbowała przeciwstawić się drużynie tureckiej.

Nasz typ to ASVEL z handicapem (+7) punktów na poziomie 1,78 w Mostbet.

Po zmianie głównego trenera Francuzi znacząco poprawili swój atak. Biorąc to pod uwagę, zakładamy, że spotkanie z Turkami odbędzie się na koniach.

Prognoza: łącznie ponad 162,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,66.

W ostatnich czterech meczach Kaletes zdobył nie więcej niż sześć punktów. Biorąc to pod uwagę, zakładamy, że weteran nie będzie mógł zyskać więcej.

Prognoza – Nick Kaletas: łącznie niecałe 6,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85

Komentarz 0