Monako kontra Real Madryt. Prognoza na mecz Euroligi

Monako zmierzy się z Realem Madryt w meczu Euroligi 19 stycznia. Który przeciwnik jest lepiej przygotowany na spotkanie? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Monako vs Real Madryt

Monako

Monako ostatnio osiąga różne sukcesy. Z czterech ostatnich meczów Euroligi Monako wygrało tylko jeden, pokonując u siebie Baskonię (93:83). W pozostałych meczach podopieczni Sasy Obradovica przegrali z Maccabi (83:93), Olympiakosem (73:75) i Panathinaikosem (63:88). Gospodarze zajmują dziewiąte miejsce w tabeli Euroligi. Po 21 meczach zespół ma na swoim koncie 11 zwycięstw i 10 porażek.

Real Madryt

Real Madryt prowadzi w tabeli Euroligi. Po 21 meczach hiszpański klub ma na swoim koncie tylko dwie porażki i cztery zwycięstwa nad swoimi najbliższymi rywalami, Barceloną i Virtusem. W trzech ostatnich meczach Euroligi klub madrycki odniósł zwycięstwa nad Anadolu Efes (130:126), Bayernem (92:71) i Walencją (96:86).

Monako kontra Real Madryt

Fakty na temat meczu Monako vs Real Madryt

  • Łączny wynik Realu Madryt powyżej 83,5 punktów - trzy ostatnie mecze Realu Madryt przebiegały według tego scenariusza;
  • Całkowita liczba zbiórek Yabusele wynosi niecałe 4,5, a Gershon ma średnio 2,8 zbiórki na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Real Madryt nie popełniał ostatnio błędów w Eurolidze, natomiast Monako wręcz przeciwnie, ma problemy ze zdobywaniem punktów. Najprawdopodobniej Madryt będzie nadal wygrywał. Obstawiamy, że wygrają goście. 

Nasz typ to zwycięstwo Realu Madryt za 1,80 w Mostbet.

Real zawsze zdobywa dużo punktów i niewielu jest w stanie zatrzymać Madryt. Monako mogą także dać produktywny występ na własnym parkiecie, więc powinniśmy spodziewać się emocjonującego meczu. 

Prognoza: łącznie ponad 163,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,70.

Yabusele zazwyczaj nie błyszczy w meczach Euroligi. Inni zdobywają punkty dla Realu. Jest mało prawdopodobne, że francuski napastnik przeskoczy mu nad głową. 

Prognoza - Gershon Yabusele poniżej 8,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0