Monako kontra Olympiakos. Prognoza na mecz Euroligi

Ostatni mecz u siebie z Olympiakosem, który rozegrano w zeszłym sezonie, wygrał Monako. Czy biało-czerwoni pokonają Greków 10 stycznia? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Monako z Olympiakosem

Monako

Monaco uchodzi za jedną z najlepszych drużyn gospodarzy w Eurolidze, ponieważ w tym sezonie Biało-Czerwoni wygrali 6 z 8 meczów u siebie. W ostatnich takich walkach podopieczne Obradovicia pokonały berlińską „Albę” (92:89) i litewskiego „Żalgirisa” (84:82). Monegasques nie mają nic przeciwko wykonaniu podobnej sztuczki z Olympiakosem.

Jeśli „czerwono-białym” uda się pokonać Olympiakos, to mogą nawet liczyć na przywództwo. Najważniejsze to dobrze wypaść w tym spotkaniu.

Olympiakos

Po nieoczekiwanej porażce u siebie z Crveną Zvezdą Grecy zanotowali serię czterech zwycięstw z rzędu. W Eurolidze pokonali Panathinaikos (95:71) i Milan Olimpię (82:66). Te wyniki pozwoliły drużynie z Pireusu zostać liderem turnieju.

Przed meczem z Monako Olympiakos pokonał AEK w krajowych mistrzostwach (111:71). Wygląda na to, że podopieczni Bartzokasa są w świetnej formie na kolejny mecz.

Monako kontra Olympiakos

Monako vs Olympiakos fakty

  • Olympiakos łącznie ponad 80,5 punktu – w ostatnich czterech meczach Grecy zdobyli ponad 80 punktów;
  • 1. kwarta: powyżej 41,5 punktu - W ostatnich trzech meczach Monako ten znak się utrzymał.

Przewidywanie sum meczowych

W 2 z 3 ostatnich meczów u siebie z Olympiakosem zwycięstwo przypadło Monako. Najprawdopodobniej podopieczni Obradovica znów odniosą sukces. Dobrze spisują się na swoim parkiecie, więc mają wszelkie szanse na pokonanie Greków.

Nasza prognoza to zwycięstwo Monako przy współczynniku 2,10 w Mostbet.

Ostatnie domowe mecze Monaco okazały się owocne. W walkach z Albą i Żalgirisem padło co najmniej 166 punktów. Wierzymy, że spotkanie z Olympiakosem nie będzie wyjątkiem.

Druga prognoza to suma powyżej 160,5 pkt za 1,69.

Komentarz 0