Limoges kontra Monako. Prognoza na mecz o mistrzostwo Francji

Limoges swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegra u siebie z Monako. Czego może spodziewać się gospodarzy? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Limoges vs Monako

Limoges

W zeszłym sezonie Limoges uniknął degradacji. Następnie „zielono-biali” zajęli 15. miejsce. Od strefy zagrożenia oddzielały ich dwa zwycięstwa. Ratunkiem dla drużyny było zwycięstwo w ostatniej rundzie nad Fos-sur-Mer.

Wygląda na to, że Limoges w nowych mistrzostwach nie będzie pretendować do niczego poważnego. W pozasezonowych meczach towarzyskich zespół prezentował się nieprzekonująco i zbyt często ponosił porażki.

Monako

W poprzednim sezonie Biało-Czerwoni spisali się pomyślnie. Następnie zostali mistrzami Francji, a także dotarli do Final Four Euroligi.

W nowym sezonie Monako ponownie sięgnie po tytuł mistrzowski, ale drużyna będzie się także starała o wygranie Euroligi. Specjalnie w tym celu „czerwono-biali” wzmocnili swój skład Kembą Walkerem. Niedawno był liderem Charlotte i jednym z najlepszych zawodników NBA, a teraz będzie bronił barw Monako.

Limoges kontra Monako

Fakty na temat meczu Limoges - Monako

  • Łącznie „Monako” powyżej 86,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów Monako zdobyło ponad 86 punktów;
  • I kwarta: łącznie mniej niż 40,5 punktu – w 3 z ostatnich 4 bezpośrednich spotkań drużyn wynik ten nie został osiągnięty.

Przewidywanie sumy gier

W zeszłym sezonie Limoges dwukrotnie pokonało Monako, ale przyszedł czas na zemstę. Biało-Czerwoni spisali się znakomicie na rynku transferowym i jeszcze bardziej wzmocnili swój skład. Jordan, Mike i Walker muszą zakręcić karuzelą pod ringiem przeciwnika i zapewnić mistrzowi pierwsze zwycięstwo w sezonie. 

Nasz typ to „Monako” z handicapem (-6,5) punktów przy 1,75 w Mostbet.

W 2 z 3 ostatnich bezpośrednich spotkań drużyny wykazały się skuteczną grą. Wtedy zdobyli co najmniej 160 punktów. Dobrze radzą sobie w ofensywie, więc spodziewamy się kontynuacji tej tendencji.

Prognoza: łącznie ponad 160,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,70.

Niewykluczone, że w którejś kwarcie przeciwnicy będą grać ostrożnie. Limoges nie można nazwać stabilną drużyną, dlatego spodziewamy się wahań w grze.

Prognoza – suma najbardziej nieefektywnego kwartału to niecałe 34,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,85.

Komentarz 0