Olympiakos kontra Monako. Prognoza na mecz Euroligi

4 stycznia Olympiakos i Monako jako ostatnie zabiorą głos w Eurolidze. Który z nich może liczyć na zwycięstwo? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Olympiakos vs Monako

Olympiakos

Dwa dni temu Olympiakos odniósł dziesiąte zwycięstwo w sezonie. Następnie drużynie Bartsokasa udało się zatrzymać u siebie Olimpię Milan. Dzięki pewnej grze Aleca Petersa, który zdobył 16 punktów, Grecy świętowali zwycięstwo z wynikiem 79:74.

Przypomnijmy, że drużyna z Pireusu demonstruje na swojej stronie doskonałą grę. Na własnym boisku Grecy wygrali 6 z 10 meczów. To całkiem niezły wynik.

Monako

W poprzedniej rundzie Monako poniosło porażkę. Wtedy podopieczni Sasa Obradovica nie byli już w stanie nic zrobić przeciwko Maccabi. Spotkanie zakończyło się wynikiem 83:93 nie na ich korzyść.

W tej chwili Monegańczycy również mają dziesięć zwycięstw, ale pod względem dodatkowych wskaźników są gorsi od Olympiakosu. Dzięki temu zespół Obradovica zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Olympiakos kontra Monako

Fakty na temat meczu Olympiakos - Monako

  • Razem „Monako” powyżej 75,5 punktów - W pięciu ostatnich meczach zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 75 punktów;
  • Całkowita liczba zbiórek Jamesa wynosi mniej niż 3,5 – Mike nie dostał więcej niż trzy zbiórki w 3 z ostatnich 5 meczów.

Przewidywanie sumy gier

Monako może pokonać Olympiakos. Grecy nie radzą sobie zbyt dobrze u siebie, a ostatnio nawet przegrali z Virtusem. Monakijczycy nie są teraz gorsi, więc i oni mogą liczyć na sukces. Co więcej, w bezpośrednich spotkaniach mają niewielką przewagę.

Nasz typ to zwycięstwo Monako w 2,42 w Mostbet.

W poprzednim meczu Olympiakos zdobył około 80 punktów. Skuteczni są także piłkarze Monako. Jest prawdopodobne, że bezpośrednie spotkanie zakończy się sukcesem.

Prognoza: łącznie ponad 152,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,7.

James mówił poważnie. W trzech ostatnich meczach Amerykanin zdobył co najmniej 24 punkty. Spodziewamy się, że Mike podobnie wypadnie w konfrontacji z Grekami.

Prognoza: Mike James powyżej 18,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,87.

Komentarz 0