Olympiakos kontra Alba. Prognoza na mecz Euroligi

30 stycznia Olympiakos będzie próbował wygrać swój drugi mecz z rzędu. Czy Grecy poradzą sobie z Albą? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Olympiakos vs Alba

Olympiakos

W ubiegły weekend drużyna Georgisa Bartsokasa zwyciężyła w meczu o mistrzostwo kraju. Potem bez problemu poradzili sobie z PAOKiem (77:62). Zwycięstwo to okazało się bardzo dogodne, gdyż wcześniej drużyna z Pireusu nie spisywała się dobrze.

Olympiakos przegrał mecz ostatniej rundy Euroligi. Na wyjeździe zespół przegrał z Realem Madryt (85:90). Zespół Bartsokasa wyglądał dobrze, ale gdzieś zabrakło mu szczęścia.

Alba

W zeszłym tygodniu Alba wygrała swój piąty mecz w Eurolidze. Na ich stronie niemiecka drużyna nie pozostawiła szans Crvenie Zvezdzie. 19 punktów Matta Thomasa pomogło Niemcom zwyciężyć z wynikiem 89:80.

Warto zauważyć, że Albie brakuje stabilności. Przykładowo zaraz potem w mistrzostwach Niemiec drużyna z Berlina przegrała z Wurzburgiem (75:76).

Olympiakos kontra Alba

Fakty na temat meczu Olympiakos - Alba

  • Łącznie Olympiakos zdobył niecałe 84,5 punktu - w 3 z 5 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 84 punkty;
  • Całkowita liczba zbiórek Thomasa powyżej 3,5 – Matt miał więcej niż 4 zbiórki w 3 z ostatnich 4 meczów.

Przewidywanie sumy gier

W ostatnich meczach wyjazdowych piłkarze Alby nie spisali się najlepiej. W większości meczów nie zdobyli nawet 80 punktów. Biorąc to pod uwagę, wątpimy, czy najbliższy mecz będzie meczem na najwyższym poziomie. Najprawdopodobniej przeciwnicy nie zdobędą więcej niż 159 punktów.

Nasz typ to łącznie niecałe 159,5 punktów przy 1,76 w Mostbet.

Alba w ostatnich meczach wyjazdowych nie wygląda tak beznadziejnie. Z reguły niemiecka drużyna stawia opór swoim przeciwnikom. Spodziewamy się, że Niemcy nie przegrają miażdżącym wynikiem.

Prognoza: Alba z handicapem (+12,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,78.

W większości ostatnich meczów Thomas pokazywał dobrą grę i zdobył ponad dziesięć punktów. Spodziewamy się podobnych działań ze strony Amerykanina. 

Prognoza – Matt Thomas: łącznie ponad 10,5 pkt. Mostbet oferuje kurs 1,83.

Komentarz 0