Alba kontra Bayern. Prognoza na mecz Euroligi

18 stycznia w Eurolidze odbędą się derby Niemiec, w których Alba Berlin podejmie Bayern. Komu dać pierwszeństwo? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Alba vs Bayern

Alba

Alba niespodziewanie wygrała ostatni mecz. Następnie zespół z Berlina spotkał się z ASVEL-em. Francuzi byli w ruchu, odnosząc kilka znakomitych zwycięstw. Mimo to niemiecki zespół zdołał pokonać przeciwnika wynikiem 88:63.

Sukces w konfrontacji z ASVEL-em był dla Alby czwartym w sezonie. Mimo to przedstawiciele Niemiec utrzymali się na ostatnim miejscu. Według dodatkowych wskaźników są one gorsze od ASVEL.

Bayern

Bayern był blisko zakwalifikowania się do play-offów, ale wyniki zespołu w ostatnim czasie uległy pogorszeniu. Podopieczni Pabla Laso przegrali z Realem Madryt (71:92) i Fenerbahce (91:98).

Ostatnie niepowodzenia zepchnęły drużynę na 14. miejsce. Teraz perspektywy Bayernu nie są już tak różowe jak wcześniej, choć nie wszystko stracone.

Alba kontra Bayern

Fakty dotyczące meczu Alba-Bayern

  • Łączny wynik Bayernu powyżej 82,5 punktów - w 2 z 3 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 82 punkty;
  • Całkowita liczba zbiórek Ibakiyi przekracza 3,5 – w 3 z ostatnich 4 meczów Serge zdobył więcej niż trzy zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

W meczu pierwszej rundy Bayern dość łatwo pokonał Albę. Następnie zwycięstwo osiągnięto różnicą 12 punktów. Zespół z Monachium jest teraz znacznie silniejszy. Pomimo ostatnich sukcesów stołecznej drużyny sugerujemy dać pierwszeństwo podopiecznym Laso.

Nasz typ to Bayern z handicapem (-2,5) punktów na poziomie 1,72 w Mostbet.

Alby nie można nazwać stabilnym zespołem. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby zawodnikom tej drużyny nie udało się w ataku. W związku z tym sugerujemy obstawianie mniejszych zakładów na sumę.

Prognoza: łącznie niecałe 164,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,72.

Ibaka w ostatnich meczach spisał się dobrze i zdobył ponad 12 punktów. Spodziewamy się podobnych działań ze strony Hiszpana. Jest w stanie osiągnąć swoją liczbę punktów.

Prognoza: Serge Ibaka powyżej 12,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0