Galatasaray kontra Fenerbahce. Prognoza na mecz o mistrzostwo Turcji

Fenerbahce wygrało trzy ostatnie mecze. Jak Kanarki poradzą sobie w meczu z Galatasaray? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Galatasaray vs Fenerbahce

Galatasaray

Pierwszymi przeciwnikami Lions w sezonie zasadniczym byli Merkezefendi i Manisa. Z tymi zespołami nie było problemów i Galatasaray z łatwością je pokonało. Potem jednak ekipa ze Stambułu zaczęła mieć problemy i przegrała z Petki Spor (74:76).

Przed spotkaniem z Fenerbahce Galatasaray bezskutecznie grał w Lidze Mistrzów. U siebie „Lwy” przegrały z greckim PAOK-em (77:88). Nie podchodzą do meczu o mistrzostwo Turcji w najlepszym nastroju.

Fenerbahce

Fenerbahçe ma także jedną porażkę w mistrzostwach Turcji. Na początku października „kanarki” niespodziewanie przegrały na wyjeździe z „Pinaru” (79:84). W kolejnych meczach grali jednak znacznie lepiej.

W ostatniej rundzie Fenerbahce nie pozostawiło szans Bahcesehirowi, pokonując przeciwnika wynikiem 113:98. Zainspirowani sukcesami „kanarek” w Eurolidze, pokonali także Panathinaikos (83:69) i ASVEL (101:86).

Galatasaray kontra Fenerbahce

Fakty na temat meczu Galatasaray vs Fenerbahce

  • Razem Fenerbahce poniżej 86,5 punktów - w 3 z 5 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 86 punktów;
  • Pierwsza kwarta: łącznie mniej niż 40,5 punktu – w 3 z ostatnich 5 meczów Galatasaray wynik ten nie został osiągnięty.

Przewidywanie sumy gier

Galatasaray jest klientem Fenerbahce. Kanaryjczycy regularnie pokonują Lions i robią to pewnie. Jest mało prawdopodobne, aby teraz cokolwiek się znacząco zmieniło. W tej chwili Galatasaray znajduje się w kryzysie i nie wykazuje pewności siebie w grze. Najprawdopodobniej Fenerbahçe nie będzie miało żadnych problemów.

Nasz typ to Fenerbahce z handicapem (-6) punktów na poziomie 1,77 w Mostbet.

Galatasaray ma pewne problemy z grą w ataku, bo w dwóch ostatnich meczach nie zdobył nawet 80 punktów. Mało prawdopodobne, aby przy takich działaniach można było liczyć na powodzenie spotkania.

Prognoza – łącznie niecałe 166,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,72.

Nieważne jak źle grał Galatasaray, w ostatnim meczu tej drużyny w którejkolwiek kwarcie padło mniej niż 35 punktów. Mamy nadzieję, że teraz nic się nie zmieni. 

Prognoza – suma najbardziej nieefektywnych kwartałów to ponad 34,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,83.

Komentarz 0