Real Madryt kontra ASVEL. Prognoza na mecz Euroligi

22 grudnia Real Madryt i ASVEL jako ostatnie zagrają w Eurolidze. Jak zakończy się konfrontacja Hiszpanów z Francuzami? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Real Madryt z ASVEL

Real Madryt

Real Madryt przegrał ostatni mecz. W zeszłym tygodniu Hiszpanie bezskutecznie udali się na Litwę, gdzie nie udało im się przełamać oporu Żalgirisa. Bez względu na to, jak bardzo totemy Khu się starały, musiały opuścić teren pokonane (72:81).

Porażka z Żalgirisem była dla Madrytu piątą w sezonie. Z powodu tej porażki Real Madryt stracił swoje pozycje. Oddziały Hus musiał przejść do piątej linii. Oczywiście to miejsce nie odpowiada ambicjom zespołu.

ASVEL

ASVEL zdołał nieco poprawić sytuację. Oddziałom Terence'a Parkera udało się odnieść kilka ważnych zwycięstw. Przykładowo ekipa z Viyerbanny pokonała Partizana (91:87) i Olympiakos (77:75). Obecnie zespół ma serię pięciu zwycięstw z rzędu.

Nie zapominajmy, że ASVEL ostatnio rozwalił Barcelonę na drodze. Dwa tygodnie temu Francuzi pokonali Katalończyków 75:74. Warda Parkera nie należy lekceważyć.

Real Madryt kontra ASVEL

Fakty Real Madryt vs ASVEL

  • Suma Realu Madryt poniżej 86,5 punktu - w 3 z ostatnich 4 meczów Hiszpanie zdobyli mniej niż 87 punktów;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 41,5 punktu – 3 z 4 ostatnich meczów Realu Madryt nie przekroczyły tej granicy.

Przewidywanie sum meczowych

Wiele wskazuje na to, że spotkanie Realu Madryt z ASVEL-em nie będzie zbyt kolorowe. Na wyjeździe w Eurolidze Francuzi średnio 70 punktów. Wątpliwe, by lepiej wypadli w konfrontacji z Realem Madryt. Hiszpanie są dobrzy w obronie, więc będą w stanie zatrzymać atak gości.

Nasza prognoza - łącznie mniej niż 163 punkty przy kursie 1,80 u bukmachera Mostbet.

Po porażkach Real Madryt musi naprawić sytuację. ASVEL jest do tego odpowiednim przeciwnikiem. Wierzymy, że Madryt nie będzie miał żadnych specjalnych problemów.

Druga prognoza to Real Madryt z handicapem (-10,5) punktów na 1,68.

Komentarz 0