Fenerbahce kontra Alba. Prognoza na mecz Euroligi

W kolejnym meczu w Eurolidze, który odbędzie się 3 lutego Fenerbahce zmierzy się u siebie z Albą Berlin. Czy Turcy będą w stanie wygrać? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Fenerbahce - Alba

Fenerbahce

Fenerbahce znów niemile zaskoczona. Drużyna turecka ostatnio zachowuje się zbyt niestabilnie. Dwa dni temu „kanarki” spotkały się u siebie z „Olympiakosem”, ale nie potrafiły pokonać Greków. Mimo 24 punktów Marko Guduricha Turcy przegrali 73:93.

Porażka z Olympiakosem była drugą z rzędu. Wcześniej Fenerbahce przegrało na wyjeździe z ASVEL. Czy podopieczni Dimitrisa Ituidisa znów przeżywają kryzys?

Alba

Albie niedawno udało się przerwać passę porażek. Trzy tygodnie temu ekipa z Berlina nie dała u siebie szans Olimpii Mediolan. Radość Niemców nie trwała jednak długo. W kolejnych walkach osłony Gonzaleza zawiodły.

Alba wyglądała szczególnie źle w ostatnim meczu. Na swojej stronie przedstawicielom Niemiec nie udało się przeciwstawić Monako. Yannick Wetzel zdobył 17 punktów, ale Niemcy i tak przegrali z wynikiem 84:102.

Fenerbahce kontra Alba

Mecz Fenerbahce - Alba

  • Suma "Alby" powyżej 76,5 pkt - W trzech ostatnich meczach Niemcy zdobyli ponad 76 pkt;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 41,5 punktu - W 3 z ostatnich 5 meczów Fenerbahce nie przełamało tej oceny.

Przewidywanie sum meczowych

Fenerbahce zasłużenie uznawane jest za faworyta konfrontacji, ale nie wierzymy w łatwe zwycięstwo tureckiej drużyny. Wyspy Kanaryjskie wyglądały zbyt nieprzekonująco w ostatnich meczach. Ponadto niedawno pokonali Bayern u siebie ośmioma punktami. „Alba” nie jest gorsza, poeta też musi się oprzeć. 

Nasz typ to Alba z handicapem (+12) punktów przy kursie 1,76 w Mostbet.

Dwa miesiące temu w bezpośrednim spotkaniu Fenerbahce z Albą padło 179 punktów. Najprawdopodobniej historia się powtórzy. W ostatnim czasie Niemcy dobrze spisują się w ataku, więc oczekujemy od nich skutecznych działań. Turcy muszą ich wspierać.

Druga prognoza to suma powyżej 162,5 pkt za 1,69.

Komentarz 0