Monako kontra ASVEL. Prognoza na mecz o mistrzostwo Francji

6 grudnia odbędzie się spotkanie dwóch gigantów francuskiej koszykówki – Monaco i ASVEL. Jakie zakłady wybrać na to spotkanie?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Monako z ASVEL

Monako

Ostatnio zespoły spotkały się twarzą w twarz. Ten mecz odbył się w Eurolidze. Mimo, że Monaco grało na wyjeździe, nie przeszkodziło to zespołowi w bezproblemowym uporaniu się z ASVEL (84:75). Mike James i Donatas Motejunas byli najlepsi w czerwono-białych. Każdy z nich zdobył 17 punktów.

W tabeli mistrzostw Francji podopieczni Obradovicia plasują się na drugim miejscu. Na swoim koncie mają dziewięć zwycięstw. Według dodatkowych wskaźników Monako jest gorsze od Boulogne-Levalois.

ASVEL

ASVEL nigdy nie zdołał wyjść z kryzysu. Podopieczni Terence'a Parkera przegrali 5 z 11 meczów w tym sezonie. Teraz w tabeli mistrzostw Francji plasują się na siódmej linii.

Po porażce z Monako w Eurolidze drużyna z Villerbant zdołała przegrać z Limoges. Trzy dni temu ASVEL przegrał z tym przeciwnikiem z wynikiem 71:82. Chyba nie warto liczyć na zwycięstwo obecnego mistrza.

Monako kontra ASVEL

Monako vs ASVEL fakty

  • Monako powyżej 83,5 punktu – Monegasques zdobyli więcej niż 83 punkty w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • 1. kwarta: ponad 39,5 punktu - 3 z 5 ostatnich meczów Monako przekroczyło tę granicę.

Przewidywanie sum meczowych

Na wyjeździe Monako pokonało ASVEL dziewięcioma punktami. U siebie pewnie bardziej przekonujące będzie zwycięstwo podopiecznych Obradovicia. Jest mało prawdopodobne, aby zespół z Viyerbanu był w stanie narzucić gospodarzom pojedynek. Wierzymy, że Monegaskowie poradzą sobie z kryzysowym przeciwnikiem.

Nasza prognoza to Monako z handicapem (-5) punktów przy kursie 1.78 w Mostbet.

ASVEL ma problemy z grą ofensywną. W ostatnich dwóch meczach podopieczni Parkera nie zdobyli więcej niż 75 punktów. Najprawdopodobniej spotkanie z Monako nie będzie zbyt spektakularne.

Druga prognoza to suma poniżej 164,5 pkt za 1,68.

Komentarz 0