Aris kontra Gran Canaria. Prognoza na mecz Eurocup

Aris swój pierwszy mecz w Eurocup rozegra u siebie z Gran Canarią. Czy grecka drużyna może spodziewać się zwycięstwa? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Aris vs Gran Canaria

Aris

Nie można powiedzieć, że Aris był w zeszłym sezonie jedną z najlepszych drużyn w Grecji. Następnie drużyna z Salonik dostała się do play-offów, ale nie miała szczęścia do rywali. Nie udało się wyprzedzić Olympiakosu, gdyż drużyna przegrała dwa mecze.

Aris nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu w nowym sezonie, więc nie wiadomo, w jakiej formie jest drużyna. W meczach towarzyskich drużyna z Salonik pokonała MZT Skopje i CSKA Sofia.

Gran Canaria

Gran Canaria nie rozpoczęła nowego sezonu najlepiej. Wygląda na to, że podopieczni Xhaki Lakovicia byli słabo przygotowani. W trzech meczach mistrzostw Hiszpanii ponieśli dwie porażki, przegrywając z Gironą (64:88) i Joventutem (75:89). W kolejnym meczu udało im się pokonać Manresę (97:92).

Warto zaznaczyć, że Gran Canaria jest aktualnym zwycięzcą Eurocup. W zeszłym sezonie udało im się pokonać w finale Turk Telekom.

Aris kontra Gran Canaria

Fakty na temat meczu Aris vs Gran Canaria

  • Łącznie „Arisa” to ponad 75,5 punktów - w 3 z ostatnich 5 meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 75 punktów;
  • I kwarta: łącznie niecałe 38,5 punktu – w trzech ostatnich meczach Aris nie osiągnął tego poziomu.

Przewidywanie sumy gier

Gran Canaria nie zachwyciła dotychczas swoimi występami, dlatego wątpimy, czy Hiszpanie odniosą łatwe zwycięstwo. Najprawdopodobniej zespołowi Lakovicia w Salonikach nie będzie łatwo. Na swojej stronie „Aris” będzie próbował trzymać się zwycięstwa.

Nasz typ to „Aris” z handicapem (+7,5) punktów za 1,75 w Mostbet.

W meczach towarzyskich Aris dobrze spisał się w ataku. Wtedy Grecy zdobyli odpowiednio 87 i 89 punktów. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie z Gran Canarią będzie udane.

Prognoza: łącznie ponad 156,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,70.

Gran Canaria znajduje się obecnie w kryzysie, który czasami przynosi nieoczekiwane rezultaty. W związku z tym wątpimy, czy przynajmniej jeden z kwartałów będzie produktywny.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 46,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,83.

Komentarz 0