Barcelona kontra Real Madryt. Prognoza na mecz Euroligi

3 stycznia w Eurolidze odbędzie się supermecz pomiędzy Realem Madryt a Barceloną. Czy Capitals podtrzymają passę zwycięstw?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Barcelona vs Real Madryt

Barcelona

Katalończykom nigdy nie udało się wyjść z kryzysu. Blaugranas w dalszym ciągu borykają się z niepowodzeniami i spadli na trzecie miejsce w tabeli. Pozwolili włoskiemu Virtusowi wyjść na prowadzenie.

W zeszłym tygodniu Barcelona przegrała szósty mecz w Eurolidze. Tym razem przegrała z Monako. Przyjezdni Katalończycy ponieśli miażdżącą porażkę z wynikiem 71:91.

Real Madryt

W tym sezonie Real Madryt zaliczył tylko jeden niewypał. Po porażce z tureckim Fenerbahce drużyna Matteo Husa nie pozwoli, aby coś takiego się powtórzyło. W pozostałych 16 meczach świętowali zwycięstwo.

Zespół z Madrytu swój ostatni mecz we Francji rozegrał z ASVEL. Kto by pomyślał, że spotkanie z outsiderem będzie dla Hiszpanów tak trudne. Pokonali swojego przeciwnika wynikiem 77:76.

Barcelona kontra Real Madryt

Fakty dotyczące meczu Barcelony i Realu Madryt

  • Łącznie Real Madryt uzyskał ponad 82,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 82 punkty;
  • Łączna liczba zbiórek Kalinicia to ponad 4,5 - w 3 z ostatnich 5 meczów Nikola zdobył więcej niż cztery zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

W tym sezonie Madryt pokonał już Katalończyków trzykrotnie. Dokonali tego w Superpucharze i Mistrzostwach Hiszpanii, a także w pierwszej rundzie Euroligi. Jest mało prawdopodobne, aby pogrążona w kryzysie Barcelona spisała się teraz lepiej. Najprawdopodobniej Blaugranas poniosą kolejną porażkę.

Nasz typ to zwycięstwo Realu Madryt za 1,74 w Mostbet.

Dwa z trzech ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy zespołami miały charakter oddolny. Wtedy nie udało się zdobyć więcej niż 165 punktów. Biorąc pod uwagę formę gry Barcelony, wierzymy, że teraz nic się nie zmieni.

Prognoza: łącznie niecałe 165,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,70.

Kalinicia nie można nazwać produktywnym zawodnikiem. Nawet tak niewielka ocena wynosząca 8,5 punktu jest dla niego dość wysoka. Wierzymy, że tego nie pokona.

Prognoza - Nikola Kalinic niecałe 8,5 pkt. Mostbet oferuje kurs 1,87.

Komentarz 0