Real Madrid x Múrcia. Previsão para a partida do Campeonato Espanhol

15 października Real Madryt podejmie Murcję. Czy „klub królewski” będzie miał problemy? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Real Madryt vs Murcja

Real Madryt

Zespół Matteo Husa nadal odnosi zwycięstwa. W tym sezonie nie przegrali ani jednego meczu, a zdobyli już Superpuchar Hiszpanii. W Eurolidze Real pokonał Baskonię i Anadolu Efes i odniósł cztery zwycięstwa w krajowych mistrzostwach.

W zeszłym tygodniu reprezentacja stolicy odwiedziła Gironę. Real nie miał żadnych problemów. 14 punktów Janana Musy i 13 punktów Gershona Yabusale pomogło drużynie zwyciężyć z wynikiem 93:74.

Murcja

Murcia świetnie rozpoczęła nowy sezon. Zespół Sito Alonso niespodziewanie wygrał pierwsze trzy mecze. Udało nam się po kolei pokonać Grenadę, Baskonię i Teneryfę.

Jednak w ostatniej rundzie szczęście odwróciło się od zawodników Murcji. Bez względu na to, jak bardzo drużyna Alonso się starała, nie była w stanie pokonać Bilbao. Przegrali ten mecz wynikiem 68:77.

Real Madrid x Múrcia

Fakty dotyczące meczu Realu Madryt z Murcją

• Łącznie Real Madryt uzyskał ponad 77,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 77 punktów;
  • 1. kwarta: łącznie ponad 40,5 punktu – w 3 z 4 ostatnich meczów Realu ten wynik został osiągnięty.

Przewidywanie sumy gier

Murcia dobrze radzi sobie w ataku. W pierwszych trzech meczach sezonu zasadniczego zdobywała co najmniej 80 punktów. Przy takim meczu można liczyć na to, że spotkanie z Realem będzie wspaniałe, zwłaszcza, że w ostatnim bezpośrednim meczu przeciwnicy zdobyli łącznie 168 punktów. Nasz wybór to total more.

Nasz typ to łącznie ponad 167 punktów przy 1,77 w Mostbet.

Na razie nikt nie jest w stanie zatrzymać Realu Madryt. Nawet Barcelona przegrała ostatni mecz siedmioma punktami. „Murcia” jest oczywiście znacznie słabsza, więc zwycięstwo stołecznej drużyny może być pewniejsze.

Prognoza – „Real” z handicapem (-10,5) punktów. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,66.

W ostatnim meczu Realu Madryt w jednej z kwart zdobyli 50 punktów. Najprawdopodobniej w tej walce zobaczymy coś podobnego.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to ponad 48,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,83.