Barcelona kontra Real Madryt. Typ na mecz o Superpuchar Hiszpanii

Superpuchar Hiszpanii rozpoczyna się 16 września. W pierwszym meczu Barcelona zmierzy się z Realem Madryt. Czy Katalończycy wygrają? Zakłady i prognozy odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Barcelona vs Real Madryt

Barcelona

W zeszłym sezonie Barcelona poniosła porażkę w Eurolidze. Następnie w finale Katalończycy przegrali z Realem Madryt. Jednak w krajowych mistrzostwach udało im się zemścić. W ostatniej kolejce Blaugrany pokonały stołeczną drużynę wynikiem 3:0 i zdobyły tytuł mistrzowski.

Poza sezonem Barcelona jeszcze bardziej wzmocniła swój skład. Głównym transferem jest transfer Williego Hernangomeza z Nowego Orleanu. Skład Katalończyków wzmocnił także były zawodnik Bostonu Jabari Parker.

Real Madryt

W zeszłym sezonie Real Madryt wygrał Euroligę. Sukces ten przyćmiła jednak porażka w finale mistrzostw Hiszpanii. Stołeczny zespół będzie starał się naprawić sytuację w nowym sezonie.

Poza sezonem Real Madryt nie dokonał żadnych znaczących przejęć. Tak, Facundo Campazzo dołączył do składu, ale nie jest to transfer tak głośny jak Katalończycy.

Barcelona kontra Real Madryt

Fakty dotyczące meczu Barcelony i Realu Madryt

• Łączny wynik Barcelony powyżej 82,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów Katalończycy zdobyli ponad 82 punkty;
  • I kwarta: łącznie ponad 40,5 punktu – w 3 z ostatnich 5 bezpośrednich spotkań pomiędzy zespołami osiągnięto ten wynik.

Przewidywanie sumy gier

W trzech ostatnich meczach Barcelona pokonała Real Madryt. Katalończycy podchodzą do tego meczu z jeszcze silniejszym składem. Bardzo się wzmocnili, więc dziwne jest postrzeganie ich jako słabszego spotkania. Nie lekceważylibyśmy Blaugrany. Ich szanse na zwycięstwo są bardzo duże.

Nasz typ to zwycięstwo Barcelony w 2,20 w Mostbet.

Z reguły mecze Barcelony z Realem Madryt są bardzo produktywne. W trzech ostatnich meczach zdobyli co najmniej 171 punktów. Spodziewamy się, że coś podobnego wydarzy się teraz.

Prognoza: łącznie ponad 162,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,62.

W dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach w żadnej kwarcie drużyny nie zdobyły więcej niż 47 punktów. Wątpimy, że stanie się to teraz.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 47,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,87.