Real Madryt vs Olympiakos. Prognozy na mecz Euroligi

Typy i zakłady na Real Madryt vs Olympiakos, statystyki, kursy. 19 października. Czy Hiszpanie wygrają u siebie?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Realu Madryt vs Olympiakos

Real Madryt

Real Madryt przegrał swój ostatni mecz w Eurolidze. To bardzo niefortunna porażka, bo podopieczni Mateo Husa przegrali ze swoim zaprzysięgłym wrogiem – Barceloną. Na arenie Palau Blaugrana stołeczna drużyna przegrała 73:75.

Jednak podopieczni Husa zdołali już zrehabilitować się po tej porażce. W weekend w mistrzostwach Hiszpanii nie pozostawili Joventutowi żadnych szans. Drużyna z Badalony została pokonana wynikiem 96:79.

Olympiakos

W obecnym sezonie Euroligi Olympiakos już zdążył zaskoczyć. W pierwszej rundzie grecka drużyna pokonała na szosie Barcelonę. 20 punktów Aleksandra Vezenkova pozwoliło drużynie z Pireusu świętować zwycięstwo z wynikiem 80:70.

W drugim meczu szczęście towarzyszyło również Grekom. Tym razem udało im się pokonać Zalgirisa u siebie. Bez względu na to, jak bardzo Litwini się starali, nie udało im się walczyć z faworytem. Wards Bartzokas wygrał z wynikiem 90:80.

Real Madryt vs Olympiakos

Real Madryt vs Olympiakos fakty

  • 1. kwarta: łącznie poniżej 38,5 punktu - w 3 z 5 ostatnich meczów Olympiakosu ten wynik nie przebił się;
  • Łącznie Realu Madryt poniżej 79,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów Hiszpanie zdobyli mniej niż 79 punktów.

Przewidywanie sum w grze

W starciach z przeciwnikami kalibru Realu Madryt Grecy starają się ostrożnie grać pod koszem. Na przykład w meczu z Barceloną łączna suma wynosiła 150 punktów. Możliwe, że dzisiaj wydarzy się coś podobnego. W ostatnich trzech meczach pomiędzy tymi zespołami zdobyto nie więcej niż 142 punkty. Nasz wybór to „dół”.

Nasza prognoza - łącznie mniej niż 156,5 punktu przy kursie 1,76 u bukmachera Mostbet.

Olympiakos zawodzi w Madrycie. W stolicy Hiszpanii Grecy nie wygrywali od 2018 roku. Z reguły „klub królewski” wygrywa kilkoma punktami. Spodziewamy się kontynuacji trendu.

Druga prognoza to Real Madryt z handicapem (-3,5) pkt za 1,68.

Komentarz 0