Republika Południowej Afryki - Tunezja. Prognoza na mecz Pucharu Narodów Afryki

Republika Południowej Afryki zajmuje drugie miejsce w grupie E. Czy uda im się uniknąć degradacji 24 stycznia po starciu z Tunezją? - odpowiedź kryje się w naszej prognozie. Na jakie wydarzenie mam się zdecydować, aby obstawiać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Republika Południowej Afryki - Tunezja

Afryka Południowa

Republika Południowej Afryki, podobnie jak Namibia, przed rozpoczęciem turnieju była uważana za outsidera w grupie. W pierwszej rundzie spodziewana była porażka Mali (0:2), ale w drugim meczu podopieczni Hugo Bros zostali pokonani przez Namibię (4:0). Aby zapewnić sobie miejsce w play-offach, w nadchodzącym meczu nie mogą przegrać, a także liczą, że Namibia nie będzie w stanie zdobyć punktów w meczu z Mali.

Tunezja

Kto by pomyślał na początku turnieju, że po rozegraniu dwóch rund Tunezja zajmie ostatnie miejsce w grupie E. Ale teraz to fakt. Po sensacyjnej porażce z Namibią (0:1) w pierwszej rundzie, drużynie Jalila Kadriego nie udało się zwyciężyć z Mali (1:1). Teraz, aby awansować do rundy play-off, trzeba pokonać nadchodzącego przeciwnika, a im wyższy wynik, tym lepiej. Orły Kartaginy doskonale to rozumieją, jednak samo zrozumienie nie wystarczy, aby osiągnąć pozytywny wynik. Musimy podjąć środki, ale o tym, jakie środki zadecyduje sztab trenerski.

Republika Południowej Afryki - Tunezja

Fakty na temat meczu Republika Południowej Afryki i Tunezja

  • Dokładny wynik 0:2 - Tunezja wygrała tym wynikiem dwa z czterech ostatnich bezpośrednich meczów;
  • „Republika Południowej Afryki nie zdobędzie gola – w dwóch ostatnich porażkach Republika Południowej Afryki opuściła boisko bez zdobycia gola;
  • Tunezja zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – w dwóch z trzech ostatnich meczów zakład został uznany.

Przewidywanie sumy gier

Tunezja nie ma nic do stracenia. Żaden wynik inny niż zwycięstwo nie pozwoli drużynie bezpośrednio zakwalifikować się do play-offów, a to już zapowiada się na sensację. Wierzymy, że gracze będą w stanie zebrać myśli i przystąpić do walki zdecydowani wyłącznie na zwycięstwo i ostatecznie ją osiągną.  

Nasz typ to zwycięstwo Tunezji po kursie 2,25 w Mostbet.

W trzech z czterech ostatnich bezpośrednich meczów tylko jednemu z klubów udało się zdobyć bramkę. Ponieważ jesteśmy skłonni wierzyć, że tunezyjscy gracze będą bardzo skupieni na wyniku, uda im się zachować w tym meczu czyste konto. 

Przewidujemy, że przynajmniej jeden z nich nie zdobędzie bramki przy kursie 1,64.

Z wszystkiego, co opisano powyżej jasno wynika, że w tym meczu spodziewamy się przewagi nominalnych gości, którzy są w stanie wygrać pod wieloma względami, w tym także pod względem liczby serwisów z flagi rożnej.  

Nasz typ: Tunezja wykona więcej rzutów rożnych po kursie 1,85.

Komentarz 0