Australia vs Uzbekistan. Prognoza na mecz Pucharu Azji

Australia i Uzbekistan spotkają się 23 stycznia w trzeciej rundzie fazy grupowej Pucharu Azji. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Australia vs Uzbekistan

Australia

Australia zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy B, ale jeszcze jej nie zapewniła. Motywacja nadal pozostaje, nie możemy przynajmniej przegrać w rundzie finałowej. Reprezentacja narodowa czuje się niezwykle komfortowo i gra bardzo dobrze w defensywie. Dlatego zespół pod wodzą Grahama Arnolda nie porzuci defensywnego stylu gry.

Uzbekistan

Uzbekistan zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy B i robi postępy z meczu na mecz. Udało nam się zapewnić sobie miejsce w play-offach, ale teraz pojawiła się realna szansa na walkę o pierwsze miejsce w grupie. Zespół Srečko Katanca będzie próbował pokonać jednego z głównych faworytów turnieju, aby nabrać wiary we własne możliwości.

Australia vs Uzbekistan

Fakty na temat meczu Australia - Uzbekistan

  • Dokładny wynik – 2:0 – trzy z sześciu ostatnich meczów Australii zakończyły się takim wynikiem;
  • Przynajmniej jedna drużyna nie zdobędzie gola – zakład rozgrywany w trzech poprzednich spotkaniach Uzbekistanu;
  • Numer 0 w końcowym wyniku – ten schemat sprawdził się w ostatnich siedmiu meczach Australii.

Przewidywanie sumy gier

Australia broni się niemal bezbłędnie, bardzo długo utrzymując swoją bramkę nienaruszoną. Dlatego reprezentacja nie zrezygnuje z tego sposobu. Uzbekistan będzie zmuszony dostosować się do przeciwnika i działać w sposób bardzo zdyscyplinowany i zorganizowany.

Wierzymy, że w tym spotkaniu nie padnie wiele bramek, a rywale nie będą się różnić pod względem gry. Zakład – łącznie mniej niż dwie bramki. Bukmacher Mostbet umożliwia postawienie zakładu po kursie 1,78.

Australia przez długi czas prezentuje się bardzo przekonująco, wykazując się niemal doskonałymi umiejętnościami defensywnymi. Reprezentacja narodowa będzie mogła wybrać taktykę, która zaskoczy Uzbekistan.

Zakład – handicap azjatycki (0) na Australię. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,65.

Rywale oddają mecz liderom rankingów i czeka ich bardzo zacięta konfrontacja. W takiej sytuacji nie należy spodziewać się dużej liczby standardowych zapisów.

Zakład – łącznie mniej niż 9,5 rzutów rożnych. Mostbet oferuje grę w tę opcję za 1,82.

Komentarz 0