Katar vs Senegal. Prognoza na mecz Mistrzostw Świata

Prognozy i zakłady na Katar vs Senegal, statystyki, kursy. Katar i Senegal przegrały w pierwszej rundzie, ale która z drużyn jest w stanie zdobyć punkty w bezpośrednim spotkaniu w drugiej rundzie 25 listopada, odpowiedź jest w prognozie. Jaki będzie wynik?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Katar - Senegal

Katar

Reprezentacja Kataru od dawna przygotowywała się do domowych mistrzostw świata poprzez mecze towarzyskie i Puchar Azji. Ekipa Feliksa Sancheza Basa zrobiła prawdziwą sensację na Pucharze Azji, zdobywając pierwsze międzynarodowe trofeum w historii reprezentacji. W meczach towarzyskich w przededniu mundialu „bordowki” również prezentowały się imponująco i regularnie odnosiły zwycięstwa nad nie najłatwiejszymi przeciwnikami.

Katar na początku turnieju był w świetnej formie i prawdopodobnie spodziewał się niespodzianki, ale nie wyszło. W meczu otwarcia mundialu „bordo” spotkało się z Ekwadorem i straciło wczesną bramkę, co wyraźnie nie było w ich planach. W efekcie nie udało się odbudować, Ekwadorczycy zdobyli jeszcze jedną bramkę i pewnie doprowadzili sprawę do zwycięstwa. Porażka 0:2 pozostawia Katar z niewielkimi szansami na awans do playoffów.

Senegal

Reprezentacja Senegalu na początku 2022 roku zaliczyła świetny Puchar Narodów Afryki, co w pełni uzasadnia status jednego z głównych faworytów turnieju. Pierwsze w historii reprezentacji zwycięstwo w mistrzostwach kontynentu napawało kibiców optymizmem w przededniu najważniejszych meczów barażowych eliminacji do mistrzostw świata, gdzie mieli okazję spotkać się z tym samym Egiptem, z którym Senegalczyk pokonał w finale Pucharu Afryki.

Podobnie jak w finale mistrzostw kontynentu, jak iw meczu finałowym eliminacji mistrzostw świata doszło do serii rzutów karnych, w których ponownie silniejsza okazała się ekipa Aliou Cisse. W meczu otwarcia mistrzostw świata reprezentacja Senegalu stawiała opór Holandii i była bliska zdobycia punktów, ale dwukrotnie popełniła błąd w ostatnich dziesięciu minutach meczu i drastycznie skomplikowała sobie zadanie.

Katar vs Senegal

Katar vs Senegal fakty

  • Dokładny wynik 1:2 - w ostatnich 11 meczach Kataru taki wynik zdarzył się dwukrotnie;
  • Katar strzeli gola w pierwszej połowie - w dwóch z trzech ostatnich meczów Kataru taki zakład był udany;
  • Rzut karny: tak - rzuty karne zostały przyznane w ostatnich trzech meczach Kataru.

Przewidywanie sum meczowych

Reprezentacja Kataru nie pokazała najlepszej gry w pierwszej rundzie, drużyna wyraźnie się wypaliła na tle oczekiwań kibiców po zdobyciu Pucharu Azji. Jednak na razie Burgundii nic nie jest stracone, aw meczu z Senegalem gospodarze najprawdopodobniej będą bardziej aktywni w ataku i generalnie warto oczekiwać od nich lepszego futbolu.

Reprezentacja Senegalu ma dobrą obronę, ale nie obejdzie się bez błędów, jest mało prawdopodobne, aby Katar pozostał bez bramek strzelonych w drugim meczu mundialu z rzędu. Jednocześnie Senegal będzie grał oczywiście o zwycięstwo, Lwy z Terangi mają przewagę w doborze zawodników, wymiana bramek najprawdopodobniej nastąpi.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obie drużyny strzelą gola. W bukmacherze Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 2,25.

Faworytem walki jest reprezentacja Senegalu - Afrykańczycy mają nad przeciwnikiem przewagę doświadczeniem i klasą. Senegalczycy całkiem nieźle potrafią zamienić to na trzy punkty, nawet na tle Holandii wyglądali całkiem przyzwoicie, ale nie warto czekać na porażkę. Katar również będzie dążył do utrzymania punktów, podczas gdy „bordowi” nie ujawnili jeszcze pełni swojego potencjału, są w stanie dać walkę, ale jest mało prawdopodobne, że będą w stanie zdobyć punkty.

Drugim naszym zakładem będzie jednobramkowe zwycięstwo Senegalu. Taki zakład w Mostbet można postawić za 3,27.

Komentarz 0